Комерційна нерухомість у Німеччині - корисна інформація

Комерційна нерухомість у Німеччині - корисна інформація

Мальдівські острови можуть запропонувати не так вже й мало туристам, які вирішили відпочити тут у квітні.

Сама погодка може приємно порадувати. Вдень тут світить яскраве сонце, яке зрідка скромно ховається за пухнастими хмарами. Температура повітря прогрівається до + 33'C, а вечорами спеку трохи спадає до + 25'C / + 26'C.

Правда є одне але. У квітні на Мальдівах настає зміна сезону, яка може дещо зіпсувати відпочинок, так як, що прийшов на острови північно-західний циклон, приносить із собою і «плаксиву» погоду. Кількість дощових днів поступово досягає максимуму ближче до травня, однак саме початок квітня цілком комфортне і сприятливе для повноцінного пляжного відпочинку.

У квітні вода прогрівається до стану «парного молока».

Детальніше про погоду на Мальдівах читайте в ст .: Погода на Мальдівах в квітні

Якщо ви плануєте відпочинок з дітьми, то бажано оформляти тур на Мальдіви на початку квітня, коли більшу частину відпочинку вас буде супроводжувати привітне тепле сонце, а не похмурі і важкі грізні хмари, що насувається негоди, яка у всю розбушується на островах ближче до кінця квітня. Хоча, самі розумієте, що раз на раз не доводиться, тому, резонно завжди перевіряти погоду на період планованого відпочинку.


Правда, лякатися таким з вигляду загрозливим Тучков не варто. В основному вітер, іноді переростає в бурі, починає пустувати пізно ввечері або рано вранці, коли більшість жителів островів благополучно спить і бачить солодкі, багатообіцяючі сни. З першими променями сонця, небо поступово очищується, і знову на чистому блакитному небі сяє яскраве золоте сонце.

Правда, особливих урочистих свят і яких-небудь барвистих заходів на Мальдівах в квітні не очікується. З них Ісламський Новий рік (Навруз), що проводиться 6-го квітня, зможе кілька розбавити повноцінний суто пляжний і тихий відпочинок на райських островах.

Де краще відпочивати в квітні


Відповідаючи на запитання: «Де краще відпочивати в квітні», ми можемо порадити Мальдіви суто, як пляжний сімейний відпочинок.

Однак з маленькими дітьми тут особливо-то і не відпочинеш, оскільки полуденну спеку з підвищеною вологістю погано переноситься і дорослими. Їхати на Мальдівські острови найкраще з уже підрослими дітьми старше 10 років. Вони і легше перенесуть авіапереліт і зможуть самостійно знайти собі заняття, дозволивши відпочити як собі, так і їх надмірно дбайливим батькам.

На Мальдівах в квітні можна чудово відпочити від суєти, настирливої і вже неабияк набридлої роботи. «Розбавте» пляжний ледачий відпочинок феєричним і барвистим глибоководним подорожжю, яке дозволить Вам ознайомитися з приголомшливим і незвичайним часом навіть суперечливим світом морських мешканців. Дайвінг на Мальдівах вважається одним з найкращих. Гріх втрачати таку можливість!

Похожие страницы