Невелике селище в Алматинській області

Чунджа ... Невелике селище в Алматинській області Казахстану, з населенням трохи більше 20 000 чоловік став справжньою Меккою для справжніх любителів комфортного і корисного для здоров'я відпочинку. Все це трапилося завдяки наявності в цьому дивовижному краю унікальних цілющих джерел з термальними водами. Сьогодні Чунджа - це місце для паломництва численних туристів і відпочиваючих, які по-справжньому цінують цілющу силу радонової водяної стихії.

Щорічно в це воістину райське містечко з'їжджаються ті, хто знає про властивості гарячих мінералізованих вод не з чуток. Крім вилікування і профілактики найрізноманітніших захворювань - починаючи з шкірно-алергічних, шлунково-кишкових і закінчуючи серйозними проблемами з серцево-судинною системою - відвідувачі цього лікувального курорту мають і ряд інших переваг. Вони отримують можливість насолоджуватися незвичайними природними ландшафтами.

Розкішна незаймана природа в оточенні реліктових лісів рідкісного согдийского ясена, комфортний клімат, розкішні степові пейзажі - все це доступно кожному, хто вирішив відправитися в неповторну за своєю красою Чунджа. Не думайте, що відпочинок у цій курортній зоні буде нудним. Аж ніяк! Ідеальний курортний сервіс і зручна інфраструктура припадуть до душі всім відпочиваючим.

Тут є, на що подивитися і що запам'ятати. Якщо у вас з'явилися можливість і бажання відправитися в Чунджа, не відкладайте їх ні на мить! Нехай відпочинок в цьому маленькому, але благодатному містечку залишить у вашій пам'яті найкращі та неповторні спогади. Чунджа обов'язково укладе вас у свої обійми, пропахлі сильним, мускусним комісіями і злегка гіркуватим ароматом степового різнотрав'я.

Похожие страницы