Хочу заміж за єгиптянина, або що таке арабська любов

Хочу заміж за єгиптянина, або що таке арабська любов

А ось екскурсоводи можуть базікати без угаву, присвячуючи Вас в весь вир подій і пліток, які оточують архітектурні пам'ятники тих часів. За словами тих же гідів-екскурсоводів, в нашому світі дійсно загубилися душі померлих, у яких досить вимогливий і неперевершений смак, так як вони вважають за краще селитися в найшикарніших замках, вибираючи саму раскошенние і простору кімнату. Рідкісні ті випадки, коли гість з потойбічного світу селився в темному підвалі або катакомбах замків і маєтків. Як би там не було, але на власні очі побачити ефірного поселенця жодному туристу так і не вдавалося. Можливо, привиди дуже скромні або не бажають лякати відвідувачів, вважаючи за краще відіграватися на нічних охоронців.

Якщо ви обожнюєте середньовічні замки і Вам дуже хочеться познайомитися з його потойбічними мешканцями або мрієте хоча б одним оком поглянути на них, то сміливо приїжджайте до Франції або Чехії в листопаді. В цей час тут створені всі умови для збагачення розуму, спраглого знань.

Якщо Ви втомилися від розкоші, то можна знайти для себе щось скромніше, наприклад, приїхати в темпераментну Іспанію і відвідати місцеві музеї. До того ж ціни на тури в Іспанію в листопаді здатні Вас приємно здивувати.

А от якщо Ви вирішили, що Набродившись по вуличках Франції і втомилися від божевільної Іспанії і хочете не тільки на пам'ятки подивитися, але і просто позасмагати, та так, що б це виявилося ще й порівняно недорого. Іншими словами, якщо Ви гадали, куди поїхати в листопаді недорого, то ми з радістю допоможемо Вам у цьому. Зустрічайте - Ізраїль! Збагатитися духовно і змити з себе втому в теплому морі - ось, що нам так не вистачає в листопаді!

Ну а якщо хочете щось погарячіше і запальніше, то ласкаво просимо до Німеччини! У листопаді 11 числа рівно в 11:11 оголошується початок п'ятої пори року - карнавалу, від якого буквально все навколо заряджається неймовірною бурхливою енергією!

По мимо Німеччини, Франція в листопаді так само може запропонувати щось таке, що припаде до смаку багатьом шанувальникам істинного вина. Це щось - винний фестиваль! Ласкаво просимо, цінителі істинного французького вина. Початок свята відбувається в третю середу листопада близько опівночі у м Божо, де стартує марш виноробів. Вся ця процесія барвисто заманює бажаючих приєднатися до них. Думаю, що шкодують буде багато.

Підводячи підсумок всьому, що було сказано раніше, можна сказати коротко так: «Якщо Вам мил листопадовий екскурсійний відпочинок, то сміливо вибирайте тури в Європейські країни!»

Наприклад:

- Чехія,

- Італія,

- Франція,

- Великобританія,

- Швеція,

- Фінляндія і так далі

Плюси екскурсійного відпочинку в Європейських країнах в листопаді:

- Дешевизна турів

- Різноманіття свят та урочистих заходів

- У багатьох країнах оголошується сезон тотальних розпродажів (це для тих, хто відноситься до розряду шопоголіків ...)

Тепер то Вас точно не буде мучити питання - куди поїхати відпочивати в листопаді і куди поїхати в листопаді на відпочинок суто екскурсійного плану!

Ми знаємо, що листопад - найсприятливіший місяць для повноцінного екскурсійного та недорого відпочинку!

Похожие страницы