Отримання візи в США самостійно - за і проти

Отримання візи в США самостійно - за і проти

Вивчаючи ряд статистичних даних, що знаходяться в мережі інтернет у вільному доступі, можна зробити ряд нехитрих висновків. Так, наприклад, можна виявити найбільш популярні країни для туризму.

По закінченні літа, в цьому 2012 року більшість російських туристів воліли провести свою відпустку на відпочинку всією родиною в Туреччині або в Єгипті. Не дивлячись на нестабільну ситуацію, яка складається в цих туристичних країнах, їх популярність по раніше росте.

На це впливає багато факторів.

Наприклад, у зв'язку з високим попитом на тури в ці країни кількість вигідних пропозицій збільшилася майже в двоє, в порівнянні з минулим 2011 роком. Щоб привернути до себе якомога більше грошового потоку, одержуваного виключно за рахунок туристів, багато готелів як Туреччини, так і Єгипту значно знижують вартість проживання, а туристична політика цих країн пропонує все більше митних пільг для росіян. Плюс до цього додається і низька вартість самого туру.

Попит на тури до Єгипту і Туреччини поділяють між собою перше і друге місця в рейтингу популярних країн для туризму. Причому періодично за весь літній сезон відбувалася зміна лідерів.


Але за даними Росстату, Туреччина значно втратила в рейтингу популярності в порівнянні з 2010 роком, хоча і не сильно поступилася Єгипту. Ця «пролом» з 2010 року так і залишилася «незаповненою» і до цього 2012 рік.

Третє місце впевнено займає Китай.

Причин може бути декілька.

Дивлячись які цілі переслідує турист. Зрозуміло, сам колорит і самобутність Китаю з його багатющою культурною, приваблюють туристів з усього світу. При цьому, політика Китаю стала більш лояльно ставиться до російським туристам, пропонуючи все більше вигідних пропозицій.

Четверте місце, серед країн для туризму, посідає Греція.


Причина криється в тому, що ціни на тури до Греції впали майже на 50%, в порівнянні з минулим 2011 роком. Поштовхом до настільки банального залученню туристів і розробки вигідних пропозицій, стала економічна криза, який значно погіршив загальну фінансову ситуацію Греції. Російських туристів цей факт лише обрадував, змусивши більш уважніше поставитися до вибору місця відпочинку.

Такий своєрідний «симбіоз» з російським туризмом, як розраховує Греція, дозволить дещо послабити згубний вплив кризи на країну в цілому.

Так значна частина росіян воліла вельми набридливому відпочинку в Туреччині або в Єгипті, відпочинок на острові Крит, що його омиває теплим Середземним морем. Рівень і якість обслуговування, порівняно низькі ціни на всі види розваг та інших послуг, чисті піщані пляжі, різноманітність пам'яток - ось основні причини, що підштовхнули росіян оплатити тур в Грецію.

Завершує п'ятірку лідерів Іспанія.

Зовсім недавно в Іспанії були проведені деякі зміни, що дозволили дещо знизити ставки на тури. Скориставшись цією можливістю, росіяни знову звернули свою увагу на вражаючу своєю завлекательно-розважальної тур програмою Іспанію. Плюс до загальному колориту розваг додаються й чисті пляжі, які в 2012 році були відзначені «Блакитним прапором» - є загальноєвропейським стандартом якості пляжів і морської води, своєрідний символ екологічної чистоти.

Багато тур оператори прогнозують у майбутньому дедалі більше зростання популярності відпочинку в Іспанії. Якщо вартість залишиться на колишньому рівні або продовжить знижуватися, то в 2013 році кількість російських туристів, відпочиваючих в Іспанії, може збільшитися більш ніж на 3% - 5%.

Нижче в списку популярних країн для туризму йдуть Хорватія, Чорногорія і Болгарія.

Перша їхня них приваблює туристів як можливістю провести відпочинок біля моря, так і багатою культурною програмою, що дозволяє детально ознайомитися з архітектурою, виконаної у венеціанському стилі. Плюс до всього додається і якість обслуговування, тримається на досить високому рівні.

Чорногорія приваблює тих, хто віддає перевагу відокремленому і спокійний відпочинок серед скелястих бухт, оточених строкатим килимом дикої природи.

Болгарія є справжньою знахідкою для сімей з маленькими дітьми, так як тут створені всі умови для повноцінного і комфортного відпочинку. Розвинена інфраструктура і високий рівень обслуговування влітають у копієчку, але це коштує того, що б бажаний відпочинок перетворити на справжнє свято.

Туристичний ринок 2013 може запропонувати для російських туристів все більше вигідних пропозицій, однак основні лідери серед країн для туризму по раніше будуть залишатися на своїх місцях, так як більшість росіян якості та сервісу обслуговування воліють посередній дешевий відпочинок.

Похожие страницы