Західна Африка є частиною материка

Природа африканського континенту дивовижна і неповторна, однак, її багатство під загрозою через людської діяльності. У зв'язку з цим в Африці організовані численні національні парки і різні заповідники, в яких вимираючі види знову примножуються. Дикі тварини на цих територіях відчувають себе вільно і комфортно, тому тепер можна спостерігати за їх природним життям.

В кінці минулого століття, коли колонії в Африці вже звільнилися від іноземного панування, люди зрозуміли, що слід обов'язково зберігати унікальний природний світ, наявний на материку, тому близько 4% його території опинилися під державною охороною.

Однак перші заповідники організовувалися ще сторіччя тому, багато з них тоді були приватними. Найстарішим в Африці вважається заповідник Понголь (Південно-Африканська Республіка), який почав функціонувати в 1894 році.

Велика частина всіх заповідних земель є закритою для будь-яких видів діяльності людей, там заборонені:

полювання;
Лісне господарство;
гірничі виробки.

Всі туристи можуть їх відвідувати, проте вони зобов'язуються не втручатися в життя природи і не мають права будь-яким чином впливати на ландшафт.

Величезні простори національних парків АфрікіЧуть більше 300000 квадратних кілометрів охоронюваних територій використовуються людьми в туристичному бізнесі. На цих землях працює інфраструктура для приїжджих. Іноді тут можуть проводитися вироблення деяких видів корисних копалин.

Ель-Кала (Алжир) - теж заболочені землі, на яких проживають Каракали і берберські олені.

Західна Африка є частиною материка з густонаселеними селищами. Таке демографічний стан призвело до знищення численних саван і вологих лісів, що позначилося на кількості видів тварин.

Рідкісні тварини в Національних парках Африки місцевому Національному парку вулканів мешкають рідкісні горили, проте їх кількість зменшується, тому що тутешні території дуже привабливі для фермерської діяльності, яка необхідна в умовах численного населення і військових дій, проведених в ближніх районах.

Похожие страницы