Власний літак на час

Природа це те складова нашого життя, яке ми практично не цінуємо, але яке тягне нас до себе і заворожує не тільки своєю красою, але й своєю різноманітністю. Природа Єгипту це щось унікальне, дивовижне.

Як ми всі пам'ятаємо з курсу школи: Єгипет - це країна в пустелі, так що рослинність там мізерна, грунт в основному піщана. Єгипет практично позбавлений свого природного рослинного покриву. Взимку під час дощів в пустелях можуть з'явиться лютики, маки, але це не на довго ... Природа ЕгіптаКонечно ж, чим далі від пустелі і ближче до води - тим багатше рослинність. По берегах Нілу, найпотужнішої артерії Єгипту, ростуть пальми, фініки і інша рослинність. Але уздовж берегів Нілу практично немає природної рослинності, вона витіснена тими культурами, які вирощують люди (злаки, бавовна, фінікові пальми).

У пустелях можуть зустрічатися оазиси, в яких процвітає землеробство, завдяки яким Єгипет отримує свої овочі та фрукти.

Природа ЕгіптаЖівотний світ в Єгипті бідний, так як на нашій з Вами планеті немає такої кількості істот здатних витримати настільки суворі погодні умови, коли вдень пісок і камені розжарюються до такої міри, що на них можна запросто приготуватися свіжу яєчню глазунью. У пустелях виживають лише рептилії (ящірки, змії), та комахи. Велика частина тварин Єгипту днем заривається в пісок, де знаходить порятунок від нестерпного єгипетського спеки, а ночами виповзає на поверхню, щоб добити собі прожиток. Також можна зустріти шакалів, гієн, лисиць, кабанів, мангустов, гризунів, ну і звичайно ж, кораблів пустелі - верблюдів, які є найважливішими тваринами Єгипту.

Природа ЕгіптаА ось різноманітністю птахів Єгипет навіть може похвалитися. Детальніше про це ви можете дізнатися прочитавши статтю птиці Єгипту.

Води Нілу також багаті рибою. Протягом століть води Нілу служили їжею для всіх єгиптян і були чи не єдиним джерелом цілющої вологи серед всієї цієї млявої піщаної маси.

На території Єгипту можна знайти кілька видів пустель. Приміром: галькові, кам'янисті, піщані, піщано-галькові, солончакові.

Похожие страницы