Що цікавого таїть у собі Родос

Що цікавого таїть у собі Родос

Якщо Ви вирішили відправитися на відпочинок і не знаєте яку країну вибрати для свого чудового відпочинку Туреччину або ОАЕ, я постараюся розповісти Вам все, що знаю для того, щоб Ви визначилися з вибором.

Отже, Туреччина чи ОАЕ?

Ваш вибір залежить від кількох факторів:

Погодних і кліматичних умов
Ваших особистих переваг і можливостей.

Поговоримо трохи про те, що Вам можуть запропонувати ці країни ...


Перше, що потрібно сказати це те, що сезон відпочинку в ОАЕ триває цілий рік, а ось найкращий час для відпочинку в Туреччині - з травня по жовтень. Зате зворотна ситуація: взимку в Туреччині можна покататися на лижах або борді, а ось в ОАЕ поганяти на дошці можна хіба що по піщаних барханах.

Якщо Ви збираєтеся відпочити в літні місяці, то, на мій погляд, вибір очевидний - Туреччина.

Влітку в Арабських Еміратах настає пекельна спека, температура повітря тримається біля позначки в + 40'C вдень, а часом стовпчики термометрів піднімаються і до + 50'C. Можете собі це уявити? І хоч в сухому кліматі ОАЕ спека переноситься легше, під прямими сонячними променями в середині дня мало хто зможе протягнути довго.


А тим часом, у Туреччині літо - самий пік туристичного сезону. Звичайно, в Туреччині влітку теж спекотно, але не порівнянно зі спекою Еміратів.

Поговоримо про гроші?

Так як літо для Туреччини - туристичний «БУМ», то й ціни на відпочинок підвищуються. А ось в ОАЕ знову-ж зворотна ситуація, під час спекотного літа не всі хочуть витрачати гроші на відпочинок в Еміратах і ціни на відпочинок там знижуються.

Так-же, якщо Ви не любитель дикого пекла, у вересні я б радив Вам відпочивати Туреччини, відмінна погода для відпочинку, немає сильного пекла, море тепле ... самі розумієте :-)

А ось в решту часу, на мій погляд, відпочивати приємніше в Арабських Еміратах. Свою думку я обгрунтовую лише погодними умовами, бо в Еміратах з жовтня по травень включно тепліше ніж у Туреччині.

Ще на Ваш вибір можуть вплинути відмінності між флорою і фауною цих двох країн.

Природа Туреччини дуже різноманітна, по всій країні краса! Гори, водоспади, дерева, річки ... ну, Ви зрозуміли. А ось ОАЕ-це царство пустельних пісків. Зате міста Арабських Еміратів володіють явною перевагою перед Турецькими містами в плані архітектури і польоту фантазії людини.

Підводний світ Еміратів трохи привабливіше, ніж підводний світ Туреччини, там є що подивитися, а головними підводними пам'ятками ОАЕ є затонулі кораблі.

Цікаво, яка країна Вам тепер подобається більше, Туреччина чи ОАЕ? Куди Ви підете відпочивати?

Вдалих Вам подорожей і щасливого відпочинку, спасибі, що відвідали наш сайт!

Похожие страницы