Які принади ще таїть у собі столиця

На Кіпрі в травні настає справжнісінька прекрасна пора, коли вся жива природа острова, немов би єдиний живий організм, розкриває перед цікавим поглядом всі свої строкаті, яскраві і барвисті секрети. Адже травень - це початок літа на острові Кіпр!

У цей час, острів потопає в соковитої зелені, його огортають пряні аромати квітучих рослин і дерев з легкими, повітряними домішками цитрусових ноток і слабким солодким тонким ароматом полуниці, перші врожаї якої збирають саме в травні місяці.

Полуниця на Кіпрі більш велика, а за рахунок достатку теплих сонячних променів вона стає набагато більш солодкої ніж та, що дозріває влітку на наших грядках. Тому, відпочиваючи на Кіпрі в травні, гріх не спробувати такий полуниці!

Кіпр в травні прекрасний у всіх відносинах, не тільки за рахунок свого пишного живого зеленого оздоблення з яскравими вкрапленнями строкатих кольорів, але і за рахунок м'якого сонця, яке не встигло ще загострити повітря до гранично високих літніх температур.

Кіпр в маеВообще, кажучи про погоду на Кіпрі в травні, можна в упевненістю сказати, що вона схожа на тільки пробудившегося соню, який з часом остаточно попрощатися з світом сновидінь. Тому, на початку місяця погодка не дозволить туристам купатися в морі. Балякаться у воді можна буде тільки лише в басейні і то це можна буде зробити, якщо вода в басейні з підігрівом. Хоча, стрибнути в будь-який басейн захоче кожен, якщо ближче до середини дня погодка вельми сильно розгуляється, і повітря прогріється до всіх + 28 ° C!

На початку травня морська вода буде ще холодною, зате після 25 чисел вона прогріється вже до + 21 ° C!

Така погодна картина дозволить більшою мірою присвятити свій відпочинок пізнавальним подорожам по острову, щоб познайомитися з історичною спадщиною Кіпру. А тим, хто воліє ледачий пляжний відпочинок краще купувати тур на Кіпр в кінці травня.

Хоча, Кіпр в травні, по мимо всього вищепереліченого, приховав і ще один вагомий козир - це свято квітів Анфестірія! Дивовижний по красі і пишності свято. Кіпріоти вкрай трепетно до нього ставляться, оскільки цінують це крихке і строкате подих природи - квіти! А все тому, що на острові їх практично немає і під час сімейного торжества (наприклад, весілля) їм доводиться замовляти квіти з Нідерландів або Латинської Америк, що само собою вкрай сильно спустошує кишеню. Тому-то Анфестірія проводиться з таким розмахом: з піснями, в танцями, з парадами та виставками квітів.

Похожие страницы