Виспатися в літаку - вибираємо найкраще місце

Виспатися в літаку - вибираємо найкраще місце

Так що ж, друзі, прийшов час поговорити про найдешевший і одночасно найдорожчому виді відпочинку. Поговоримо про відпочинок дикуном!

Для початку відразу ж відзначимо один момент, який кожен читач повинен засвоїти.

Що таке відпочинок дикуном?

Перший вид відпочинку

Багато хто скаже, що це такий вид відпочинку, коли турист або група туристів вирушає в самостійну подорож або похід.

Це один вид відпочинку дикуном, в результаті якого людина відправляється в яке-небудь подорож, похід, їде на відпочинок. Він може поїздити по своїй Батьківщині, відкриваючи для себе іншу сторону рідних просторів, а може організувати схожий міні-тур, але вже в чужій країні.

Для таких цілей турист зробить все виключно сам! Купить авіаквитки, отримає всі необхідні документи (візу, закордонний паспорт і т.д.), знайде житло (забронює готель або зніме на місці кімнату, квартиру), орендує автотранспорт і сам же себе буде розважати. Наприклад, знайде приватного гіда і разом з ним «об'їде» чужбінушку вздовж і впоперек.Для дикунів організувати подібного плану відпочинок стало ще простіше. В даний час існує маса інтернет сервісів, завдяки яким забронювати готель або купити авіаквитки за найвигіднішими цінами - нікчемна справа. І на нашому сайті є подібний сервіс, в якому зібрані всі найбільш вигідні пропозиції. Для цього достатньо лише витратити крапельку свого вільного часу, щоб викроїти вигоду з усіх можливих варіантів по готелям, по авіаквитках, які Ви бачите у себе на екрані нижче.

Готель вибрати легко. Для цього вивчите ділянку карти, який Вам необхідний, наведіть курсор мишки на коричневий маркер, який вказує на готель і клацніть по ньому лівою клавішею мишки. На екрані відкриється невелике вікно з обраним готелем. Щоб більш детально ознайомитися з умовами проживання клікніть лівою клавішею мишки на фото готелю або на вкладку «Забронювати». Якщо хочете подивитися інші готелі, то клікайте по іншим маркерам.

Але варто завжди пам'ятати про те, що картинка готельних апартаментів, розміщена в інтернеті, може не відповідати тому, що є насправді. Тому, до вибору готелю варто поставитися максимально відповідально. Вам на допомогу стаття «Як вибрати готель»

З авіаквитками і того простіше. Заповнюємо всі порожні поля «виліт» / "призначення" / "кількостей пасажирів" / «дата вильоту» і т.д., потім натискаємо по вкладці «знайти». Вас автоматично перенесе на інший сайт, де будуть показані всі варіанти авіаквитків в одну або обидві сторони.

Похожие страницы