Де зберігати ваші цінні речі

Де зберігати ваші цінні речі

У сьогоднішній статті ми поговоримо про літній відпочинок з дітьми, так як побутує така думку про те, що сімейний відпочинок на морі виявляється корисним для здоров'я дитини, на практиці все виявляється дещо іначе.Для початку кожен батько повинен пам'ятати, що організм дитини це нестійка биосистема , вкрай гостро реагує не тільки на перепади температури, а й на різного роду подразники, яких за межами природного перебування малюка величезна безліч. Ми навіть не говоримо про банальностях начебто акліматизації, мова йде про природні процеси ще незміцнілого організму, який тільки-тільки починає освоюватися в цьому світі.

Процес «закалки» організму відбувається протягом усього життя, що говорити про малюків. Навіть у підлітковому віці сказати однозначно про те, що підліток добре буде почувати себе в іншій країні не можна, так як навіть дорослі люди можуть важко себе почувати протягом перших 3-5 днів на відпочинку.

Згадайте, що відбувалося з малюками, коли їх перший раз привели в садок. Після першого тижня відвідування садка, дитина обов'язково пріболеет. З'являються симптоми застуди: нежить, чхання, кашель, підвищення температури, які схожі з ГРЗ. Все це природні процеси, те саме акліматизації.Тому, дуже важливо, щоб літній відпочинок з дітьми дійсно приніс якусь користь не тільки заради того, щоб малюк повеселився, відпочив, але і, дійсно, з'явилася можливість зміцнити організм.

Але давайте почнемо по порядку.

1. З якого віку можна брати дітей на відпочинок в теплі країни?

Тут ситуація може бути суто індивідуальна, але існує спеціальна постанова №95 / 97, прийняте в РФ ще з 1996 року, на основі якого прийом дітей на санітарний лікування в установи санаторного типу молодше 4-х років - заборонений!

Але на наш погляд, ця постанова кілька убого, оскільки імунітет дитини до 4-х років недостатньо сформований. Якщо батьки беруть маленьких дітей з собою на відпочинок в той же Єгипет, Туреччину, то не забувайте про відповідальність, яка масивним вантажем лягає на Ваші плечі.

2. Причини

Причини прості і до болю знайомі кожній молодій мамі.

Будучи ще в утробі мами, малюк отримує всі необхідні мікроелементи і «будівельний» матеріал для розвитку і зростання, а також формується «зародкова» форма імунної системи, що складається переважно з маминих імуноглобулінів. Імуноглобуліни будуть захищати організм малюка аж до 6-ти місяців. Після, їх кількість різко зменшиться і починається найбільш нестійкий період, коли зростає ймовірність інфекційних захворювань.

Похожие страницы