Вирушаємо на відпочинок в Албанію

Вирушаємо на відпочинок в Албанію

Вітаю всіх людей, які люблять відпочивати самостійно, без посередників і хочуть відповідати за свій відпочинок самі.

У цій статті я б хотів трохи поговорити про самостійне туризмі, про те, що потрібно зробити для того, щоб відпочити самостійно.


Отже, перше, що я хочу сказати: за свій відпочинок Ви будете відповідати самостійно. Я маю на увазі, що всі питання доведеться вирішувати Вам, наприклад Вам самостійно потрібно буде подбати про екскурсії, але це не проблема, так як російські туристи відпочивають скрізь, тому Ви без зусиль зможете приєднатися до них.

Перевагою є той факт, що ніякі терміни Вас не обмежують крім тих, які Ви поставите собі самі. Ви будете відпочивати рівно стільки, скільки захочете самі, а не скільки Вам запропонує турфірма.

Самостійний туризм процвітає по всьому світу, він буде процвітати і в майбутньому.

Тепер розповіді про те, що представляє із себе дикий туризм:

Після того, як Ви визначилися з місцем відпочинку (країною), Вам потрібно визначитися з місцем проживання там. Місцем проживання може служити готель або будь-який будинок (квартира), де ви будете жити. З місцем проживання потрібно визначитися відразу по тому, що для влёта в деякі країни Вам потрібно надати запрошення з місця проживання, в якому йтиметься про те, що Вам буде де жити. Запрошення може оформити будь-який житель країни, в яку ви влетите.


Якщо Ви вирішите зупинитися в готелі, і не знаєте як забронювати готель самостійно, то я можу Вам підказати сервіс, в якому перебуваючи вдома можна забронювати готель в будь-якій точці світу без посередників і переплат, у Вас буде можливість вибрати готель з усіх існуючих, Ви зможете підібрати варіант саме для себе і за ту ціну, яка Вам підходить. Сервіс хороший і перевірений.

Після того, як Ви забронювали номер в готелі або, приміром, зняли віллу, Вам слід подбати про транспорт, а саме про літаку.

Похожие страницы