Класифікація шин - нова вимога до виробників


Шкала, яка вказує на зчіпні показники шини на мокрій дорозі, складається з 7 класів від G до A. Різниця між кожною категорією визначається шляхом вимірювання гальмівного шляху шини на мокрій дорозі зі швидкості 80 км / год, і становить від 3-х до 6-ти метрів.Маркування шин в ЕвросоюзеНізкій рівень шуму гарантує комфортне керування автомобілем. Регулярні тести шин, проведені різними виданнями, неможливо уявити без порівняння такого показника, як рівень акустичного комфорту.Для прикладу, рівень шуму при розмові дорівнює 40 децибелам, 80 децибел людина переносить насилу, а 120 призводять до непоправних наслідків. Діючі нині європейські норми, регламентують шум, видаваний шинами, на рівні 72-84 Дб при русі автомобіля зі швидкістю 80 км / год.

Маркування шин в ЄвросоюзіКласифікація шин - нова вимога до виробників, які зобов'язані провести тести і сертифікувати гуму. Один з провідних виробників автомобільних шин GoodYear Dunlop найняв з цією метою 270 тест-пілотів, інженерів і технічних фахівців. Вони збирають дані понад 10 тис. Різних видів і розмірів шин для легкових і вантажних автомобілів.

Наприкінці жовтня в Люксембурзі експерти компанії показали як такий стікер поліпшить ситуацію на дорогах - зменшується гальмівний шлях на чотири довжини автомобіля, скорочується витрата палива на 7,5%.

Похожие страницы