Список країн Шенгену

Усього таких гірок 3 з різними крутими віражами. Подолання чергового повороту для багатьох дітей стає чи не єдиним улюбленим заняттям на весь день.
Боді-слайд Це, мабуть, найдовша і вітіювата гірка.
Космічний корабель
Злегка ускладнений аналог гірки-труби «Космос». Атракціон теж являє собою закриту гірку-трубу з плавним входом у воду.


Чорна діра
Ця гірка лякає своєю невідомість, бо протягом всього спуску Ви опиняєтеся один на один всередині звивистого утроби труби і навколо нічого крім води, вашого вереску і темряви ...
Мультислайд Назва також виправдовує себе. Являє собою відкриту гірку, по якій можуть одночасно скотитися 4 любителя швидкісного спуску.
Вихор Одна з тих гірок, при наближенні до якої розумієш, що попереду тебе чекає маса цікавого. Являє собою хвилеподібну гірку, по якій сплавляються на човні.
Сімейна гірка


Для дружної компанії, що складається з 4 чоловік. Так як по ній можуть прокотитися ціле сімейство з маленькими дітками, то її пороги й віражі Не такі страшні, як може здатися з першого погляду.
Летючий корабель Одна з найбільш вражаючих гірок. Перш ніж зважитися прокотитися на ній пам'ятайте, що приземлення може бути досить відчутним.
Хвиляста гірка
Досить проста гірка для спуску в колі.
Цунамі ускладнитися хвилями різного ступеня складності. Спускаються по ній на човні.

Крім вищеописаного розважитися можна також і в басейні, який ускладнений хвильовим «гаджетом». Тим, хто не знає що це таке і не шпарко вміє плавати рекомендуємо не йти на глибину, щоб не відчути смак хлорованої води.

Любителям рафтингу окремо пропонується поборотися з хвилями на штучній річці, протяжністю в 1000м.

Найменшим завжди доступна дитяча зона, оснащена 18 атракціонами.

Далі поговоримо про екскурсійні програми від провідних туроператорів Росії.

До змісту

Екскурсії в аквапарк «Джангл»

Джангл аквапарк ХургадаЕкскурсіі в цей аквапарк пропонують не всі туроператори, наприклад, раніше згаданий «Pegas Touristik» реалізує екскурсії в іншій аквапарк, неймовірно завищуючи ціну практично не за що, і вибору не дає своїм туристам, які скористалися їх послугами. Краще відразу ж їхати в аквапарк «дикунами». А у таких туроператорів, як «Бібліо-Глобус» і «Tez Tour» вона є.

Що стосується Бібліо-Глобуса, то ми хочемо побажати терпіння і удачі тим туристам, які скористалися їх послугами. Все це (терпіння і удача), плюс капуста, вирішувати всі Ваші проблеми, які влаштовує цей туроператор своїм туристам в Єгипті. Вони можуть лише позаздрити тим, хто купив тури в інших туроператорів.

Але не буде про погане, бо косяки виникають і в інших, благо що їх дещо менше. Набагато цікавіше дізнатися про ціни на екскурсій. І так, поїхали!

До змісту

Ціни на екскурсії в Джангл аквапарк (Хургада)

В основному всі ціни приблизно однакові, різниця може бути незначною, але, зрозуміло, в залежності від сезону і вартості долара це може або приємно порадувати, або неприємно здивувати і спустошити Ваш кишеню. На жаль, тенденція і реалії сучасного світу такі, що з кожним роком якість сервісу може падати, а от ціна за все це задоволення чомусь рости. Тому, наведені нижче ціни не варто брати за непохитну аксіому. Інформація дозволяє лише приблизно зорієнтуватися в цінах і приготувати енну суму на ту чи іншу екскурсійну програму.

Ми були б дуже вдячні нашим читачам, якщо вони в коментарях до статті опишуть свою думку від перебування в цьому аквапарку і вкажуть точні ціни на його послуги.

Похожие страницы