Перший урядовий Університетський коледж


Під час великих постів м'ясо і молочні продукти навіть падають в ціні, оскільки не користуються попитом, хоча якщо ви іноземець і хочете замовити щось не пісне вам без проблем підуть назустріч і приготують, що ви побажаєте.

Головною стравою національної кухні є інжера - великий млинець з тефа, злаку, що виростає переважно на території Ефіопії. Він використовується як хліб, і на ньому сервірується інша їжа. Прийнято відривати шматочки млинця, і є разом з блюдом руками.

Але якщо вам незвичні місцеві традиції, вам із задоволенням подадуть їжу в звичайному європейському форматі з виделками й ножами. Зазвичай їжа дуже смачна, хоча іноді може бути гоструватою, згідно з традиціями, але частіше про вподобання офіціанти цікавляться заздалегідь. Приємно здивують і ціни.

Кухня Ефіопії в столиці

Продукти тут в основному стиглі, натуральні і, як наслідок, дивно смачні. Дуже велика різноманітність свіжих соків. Є навіть сік з авокадо, саме в Ефіопії авокадо виростає такий солодкий і соковитий, що з нього навіть роблять сік.

У багатьох місцях столиці можна просто перекусити бутербродом або піцою, недорого і якісно.


Клімат міста Аддіс-Абеба

Столиця Ефіопії Адіс-Абеба володіє Кліматом дуже м'яким, так і хочеться його назвати помірним, оскільки тут не буває сильних коливань температур протягом року. Середньодобова температура зазвичай тримається в межах 16-19 градусів за Цельсієм цілий рік. А ось конкретна температура в тому чи іншому місці міста може істотно відрізнятися різних місцях, залежно від висоти і присутності вітру.

Іноді на високих пагорбах міста майже на 10 градусів холодніше, ніж у низинах. Близькість до екватора забезпечує постійне тепло, а легкий гірський вітерець здуває надмірний спеку. Взимку ночі холодніше і клімат відрізняється сухістю. Рідко, раз на кілька років, ночами трапляються заморозки.

Проживання в столиці Африки

У літні місяці навпаки настає сезон дощів, а ночі стають значно теплішими. Дуже сприятливі умови для цілодобового купання в гірських термальних джерелах, безліч яких розташовано навколо неподалік від міста.
Проживання в Аддіс Абеба - столиці Ефіопії

Похожие страницы