Форум туристичних журналістів у Польщі


4-8 жовтня в Малопольському воєводстві (Польща) відбувся польсько-український форум туристичних журналістів.
15 українських журналістів з туристичних, глянцевих, регіональних видань України проїхалися по найцікавішим маршрутами Малопольщі.
Тутешній туризм був представлений через людей, їх бізнес, захоплення. Гураль Маурер в селі Лонцького, виробляє натуральні соки і сливовицю. Його обійстя - прекрасне місце для відпочинку, дегустації соків і міцних напоїв і покупки сувенірів. «Медове господарство» в Струже до виробництва меду додало лекторій, музей, зоопарк, готельно-ресторанний комплекс. Досвід створення таких атракцій вельми корисний для розвитку малого бізнесу на селі.
Побували журналісти на «мереживній» фестивалі в містечку Бобова, вивчили інфраструктуру лікувального курорту Щавніца, пройшлися пішохідними стежками природного заповідника «Кам'яне місто».
На зустрічі з польськими колегами, яка пройшла в рамках Форуму, українські журналісти обговорювали загальні питання розвитку туристичної преси, TV, інтернет-проектів. Замість конкуренції в освітленні туристичних тим ці майданчики можуть доповнювати один одного. Говорили про важливість актуальною структурованої інформації для туристів, про співпрацю суб'єктів турбізнесу в питаннях маркетингу територій. «Дискусія вийшла взаємно корисним. У сусідніх країн однакові завдання - розвивати в'їзний і внутрішній туризм. І пресі в цьому відводиться чимала роль », - зазначив директор Польського Туристичного офісу в Україні Влодзімєж Щурек.

Похожие страницы