Чим може порадувати Греція

Чим може порадувати Греція

У країні податок ПДВ становить 17% і зазвичай включений у вартість продукту. Якщо ж ви в готелях, авіакасах, прокатних пунктах будете платити валютою або шекелями, то податок не стягуватиметься. Туристи можуть обійти цей податок і робиться це так: зробивши покупку потрібно обов'язково взяти чек, ложим його в конверт і відпочиваємо далі, а на виїзді з країни предьявить даний конверт і ви отримаєте весь сплачений ПДВ назад.

Відразу потрібно знати, що під час шабата (друга половина п'ятниці до вечора суботи) всі магазини, заправки, ресторани, загалом більшість закладів закрито, навіть міський транспорт не працює.

Години роботи в звичайні дні: Нд -чт. 8.30-13.00, 16.00-19.00; в п'ятницю і напередодні свят 9.00-13.00. Базари закриваються з настанням темряви.
Банки: Нд -чт. 8.30-12.00, 16.00-17.30, по середах тільки до обіду.
Офіційні установи: Нд -чт. 8.00-12.00.

Сувеніри можна купити в будь-якому місті і вибір їх великий. При покупці драг. каменів видається диплом на камінь і при бажанні придбати більший за розмірами камінь, можна обміняти свій з доплатою на більш великий. Так само в Ізраїлі дешеві вина, мінерали Мертвого моря, косметика і прянощі.

Чайові: все як у Європі - 10% за умови гарного обслуговування, а ось що стосується, то тут чайові обов'язково нада дати, при чому 1 долар за місце.

Для розмов в країні по телефону ви можете придбати жетон - «асімон» вартістю в один шекель або телефонну карту, які зазвичай продають у готелях.

Таксі в Ізраїлі мають двосторонній зв'язок і можуть бути як замовлені по телефону, так і спіймані на вулиці. Існує три тарифу оплати:

- Надбавка за телефонний виклик

- Звичайний тариф по лічильнику

- + 25% за нічний час доби (з 21.00 до 5.30 ранку)

Ваш одяг. Якщо ви вирішили відвідати Ізраїль з квітня по жовтень, то можна брати з собою звичайну легку літню одязі - в цей час тут сухо і жарко. З листопада по березень буває дощовим, так що краще брати плащ. Найпоширеніша форма одягу в Ізраїлі це спортивна. У декольтірованих сукнях ходити не слід.

Фотографії. Багато хто любить по фотографуватися самі і по фотографувати все, що поруч і в Ізраїлі це робити можна спокійно, ніяких заборон на фото немає, але все таки під час шабата не варто фотографувати віруючих. На виїзді з країни фотоапарати оглядають.

Похожие страницы