Джангл аквапарк (Хургада)

Джангл аквапарк (Хургада)

Зв'язок простіше і краще всього підтримувати за допомогою таксофонів, використовуючи спеціальні карти, які можна купити в поштових відділеннях та газетних кіосках, цьому буде присвячена інша стаття.

Одним з головних складових питань про те, що потрібно знати про Греції є питання про правила перебування в країні.


Врахуйте, греки емоційні люди, вони люблять критикувати свою країну, але не потерплять навіть натяку на критику Греції від туристів! Греки так само не квапливі, так що не зліться, якщо вам доведеться подовше почекати виконання вашого замовлення або чогось подібного.

Якщо ви скористалися послугами таксі, то про ціну домовляйтеся заздалегідь, інакше може виникнути неув'язочка. Ще враховуйте, що таксисти можуть підбирати інших пасажирів без вашого на те згоди.

Якщо ви вирішили знайти який-небудь адресу, то знайте, в Греції часто в різних районах зустрічаються одні й ті ж назви вулиць, тому, завжди уточнюйте райони.

Куріння заборонено майже у всіх громадських закладах. Придаватися насолоди, затягуючись сигареткою, можна строго у відведених для куріння місцях.

Всі пляжі Греції належати державі, тому, в обладнаних місцях, з вас можуть взяти невелику плату за використання пляжу, лежаків і парасольок.

Громадські пляжі Греції

У готелі можна приносити свою їжу і напої, але є їх можна тільки в номері.

Храми і монастирі не варто відвідувати з відкритими плечима і ногами.

Врахуйте, ваша безпека залежить тільки від вас, тому, всі туристи зобов'язані дотримуватися законів і норм поведінки в країні, в якій ви знаходитесь, ви повинні поважати традиції і місцеві звичаї.

Слідкуйте за своїми документами і цінними речами, обов'язково зробіть ксерокопії своїх паспортів та віз.
Посольство Росії в Греції (м Афіни) Paleo Psychiko, Niklforou Lytra str. 28, тел: (30 -210) 672-52-35, 672-61-30.

Генеральне консульство Росії (м Солоники): Dimosthenous str. 5, тел .: (30-2310) 25-72-01.

Посольство Греції в Росії: Леонтіївський пров., 4; тел: (495) 290-14-46, 775-37-00, 291-8900 (цілодобово).

Корисні телефони: Поліція 100, Пожежна служба 199, Туристична поліція 171, Розклад транспорту +1440, Швидка допомога: в Афінах 166, в Салоніках 150, Технічна допомога на дорогах 04.

Похожие страницы