Чим може підкорити Анапа

Чим може підкорити Анапа

Все, що не потрапило ні в один з минулих видів пам'яток Алтаю описано в даній статтею.

І так, зустрічаємо різні визначні пам'ятки Алтаю:

1. Білий Бом.


Місце з древньою історією - коли те, ще до прокладки магістралі тут проходила гірська стежка. Стежка була на стільки вузька, що 2 людини з кіньми розійтися не могли і була традиція (для уникнення спірної ситуації) - людина на початку стежки залишав кінь, далі йшов на протилежний кінець і залишав там шапку, яка сповіщала, що на тій стороні подорожній рухається через стежку. Зараз тут прокладена траса, але не дивлячись на це досі можна розгледіти ту саму стежку. Місце це знаходиться на Чуйському тракті.


2. Монастир на острові Патмус.

На Катунського острові Патмус розташовується жіночий монастир. На острів туристи потрапляють по навісному мосту, що знаходиться над Катунь на висоті 10-15 метрів. Такий міст на такій висоті робить дорогу до мосту незабутньою, так само підбадьорює напис забороняє знаходиться на мосту більше 8 чоловік.


3. Кам'яні стели.

За селом Іня, що на Чуйському тракті знаходяться чотири кам'яні стели. Розмірами вони близько 2 метрів над землею і стільки ж у глиб. Можливо вони використовувалися як елементи огорожі древнетюркского поминального комплексу, поряд з ними розташовується курган. Стели ці стоять нерухомо вже тисячі років, оберігаючи чий то спокій.


4. Кам'яний затоку.

Знаходиться затоку на Телецькім озері. Залив дуже популярний серед туристів відпочиваючих на Телецькім озері. Походження його спірно - хто то каже він утворений падінням метеорита, хто то каже що в результаті обвалення скелі ... варто побачити самому і можливо з'явиться своя

5. Червоні ворота.

Це невеликий перешийок між горами з каменем червоного кольору (домішка ртутної руди). Дуже красиве місце - червоні скелі утворюють ворота і дорога проходить між ними.


6. Пазирикськие кургани.

Кургани розташовані в урочищі Пазирик, на правому березі річки Великий Улаган. Є могилами племінних вождів, орієнтовно 5-2 століття до нашої ери. Відвідувати варто тільки з гідом, інакше можна блукати довго в пошуках курганів. Видовище постає незабутньою - потужні камені, як на підтвердження своєї старовини покриті мохом, гігантські розміри споруд та сувора Алтайська природа.


7. Петрогліфи в Калбак-Таш.

На правому березі річки Чуя, між селами Іня і Іодро, впродовж 10 км на скелях зустрічаються стародавні малюнки - петрогліфи. Так само в цьому районі зустрічається безліч кам'яних статуй.


8. Царський курган.

Розташований в долині річки Сентелек, на території Чаришского району Алтайського краю. курган є найбільшим на Алтаї, зведений приблизно 2500 років тому групою сентелекскіх пологів. Добре збереглося обвідне кільце з плит 1.5 метра, внутрішнє кільце і сама похоронна частина - ряд з 19 найбільших на Алтаї стел, що досягають 4.5 метрів.

Похожие страницы