Відпочинок у Вєтнамі - дивовижний Фукуок

Де на Кіпрі краще відпочивати з дітьми?

Це питання стає основним при виборі конкретного місця проживання та відпочинку під час відпустки, який було вирішено провести на Кіпрі.

Для початку, варто розібратися, чи так гарний відпочинок на Кіпрі з дітьми? Що б у туристів не залишалося сумнів з цього приводу, наведемо ряд аргументів на користь Кіпру.

Відпочинок на Кіпрі з дітьми по праву вважається одним з кращим, серед усіх можливих.

Основні плюси відпочинку з дитиною на острові Кіпр це:

1. Тут практично цілий рік світить сонце! Більше 350 яскравих сонячних і теплих днів. Завдяки цьому, варто заздалегідь подбати про захист шкіри від ультрафіолетового впливу. Вкрай важливо, що б шкіра малюка була максимально захищена, тому, беріть з собою на відпочинок крему з максимальним захистом - від 50 і вище. Крім того, завжди пом'якшує шкіру і зволожуйте її, так як за таких погодних умов вона швидко втрачає вологу. Наносити крем краще завжди через кожні півгодини, особливо в літній сезон відпочинку на Кіпрі.

2. Середземноморська вода вважається лікувальною, через кількість солі у воді. Якщо дитина не вміє плавати, то середземноморська вода надає унікальний шанс, що б раз і назавжди викреслити цю ваду. Завдяки підвищеному вмісту солі, в цій воді легко триматися на плаву. Однак не допускайте попадання солі в очі, інакше вона здатна подразнювати слизову ока, що може привести до почервоніння і свербіння очного яблука. Пам'ятаєте, після кожного купання варто ополоснуться простий проточною водою, що б змити надлишки солі, висушує шкірний покрив тіла.

3. На Кіпрі представлена велика різноманітність свіжих, стиглих фруктів і ягід, які вирощуються прямо на острові. У сезон дозрівання, ціни на них значно знижуються, наприклад, у жовтні можна купити свіжу полуницю, соковиті і стиглі дині і т.д.

Похожие страницы