Shutterstock_91535870.jpg

Тур Німеччина Австрія Чехія

НІМЕЧЧИНА дуже ДОСТУПНА !!!


Всім чомусь здається що поїхати до Німеччини дуже складно, складне оформлення візи і взагалі якась закрита країна). Розвіюємо міфи: оформлення візи до Німеччини зараз зовсім не проблема, тури досить доступні за ціною, країна дуже цікава і для дорослих, і для дітей, поруч Австрія, Чехія, Польща, Бельгія, Нідерланди, Швейцарія. Залежно від того, в який регіон Німеччини ви поїдете, завжди можна відвідати і сусідню країну. Це країна, де в кожному місці буде цікаво людям будь-якого віку.
Тури в Німеччину від 280 євро з особи. (від 14 280 рублів). Від 5 днів.


Додатково оплачується авіаквиток і віза.
Запитуйте варіанти зараз у нашому офісі: вул. Залізної Дивізії, д.20, тел.70-05-50, 32-79-86.

Якщо ви відправляєтеся на відпочинок до Греції навесні, а саме, на самому початку курортного сезону, то одяг вам потрібно легка, пляжна: шорти, футболки, шльопанці і т.д., але от для вечора, вам можуть стати в нагоді і Легенький кофтинки або вітровки , все-таки навесні ввечері може бути злегка прохолодно.

Якщо ж ви відправляєтеся на відпочинок до Греції влітку, то одягу вам з собою знадобиться мінімум! Для відпочинку в Греції влітку вам потрібно лише взяти з собою пляжний одяг і обов'язково головні убори для того, щоб вам не напекло голову, сонце в Греції куди жарче ніж у Росії.

Для відпочинку восени вам знадобляться, як і навесні, легкі теплі речі для того, щоб накинути їх увечері. Приблизно такі речі ви можете надягати дому у вересні вечорами, коли в одній футболці прохолодно, але в куртці дуже жарко.

Ну, а якщо ви вирішили поїхати відпочивати в Грецію взимку, то вам знадобляться вже речі потепліше, не такі звичайно теплі, як, наприклад, будинку взимку, але все-ж. Температура в Греції взимку, звичайно, в рази тепліше, ніж в Росії, але там не жарко в цей час року!

Так-же на сайті: Сезон відпочинку в Греції, Подарунки з Греції, Туреччина чи Греція ?, Греція чи Єгипет ?, Коли ми відпочиваємо в листопаді.

Возможно, вам понравится
Индивидуальные туры по Австрии
Индивидуальные туры по Австрии
Туры по Чехию / стоимость, цены
Туры по Чехию / стоимость, цены
Страна Чехия - туроператор Интерс
Страна Чехия - туроператор Интерс

Облправительство занялось рекламой полетов в Европу

—  Superomsk
Рейс в рамках регулярной программы «Германия 2014» будет производиться раз в неделю – самолет прибудет из Мюнхена в пятницу в 20:15, а в обратном направлении вылет состоится в субботу в 9:00. Отметим, направление также было представлено в летнем расписании с 8 июня по 14 сентября.

Похожие страницы