Шоппинг

Німеччина Екскурсійні Тури

Друзі! Ми пропонуємо захоплюючі екскурсійні автобусні тури по Європі за вигідною вартості! Франція, Іспанія, Італія, Німеччина, Нідерланди, Чехія, країни Скандинавії, Австрія - Ви зможете познайомитися з визначними пам'ятками цих держав, ставши нашим клієнтом.
Програма в Париж - виїзд з Москви чи з Бреста.


Міста відвідування: Варшава - Берлін - Париж (3 дні) - Амстердам - Дрезден.
Тривалість туру 10 днів.


Початок туру 2 листопада - вартість на людину 18.211 руб!
У вартість включено: всі переїзди по маршруту на комфортабельному автобусі туркласу; за туристом закріплюється місце в автобусі на весь маршрут; проживання в перевірених готелях туркласу 3 *; харчування в готелях сніданки; карти міст та довідкові матеріали по маршруту, відео та аудіо супровід; досвідчений супроводжуючий по маршруту в екскурсійні дні; екскурсійне обслуговування згідно програми (зверніть увагу, що оглядові екскурсії по програмі входять у вартість).


Додатково оплачується: ж / д переїзд Сочі-Москва-Брест або Сочі-Москва (наші менеджери допоможуть Вам підібрати і купити квитки на поїзд), віза Шенген.
За детальною інформацією та програмою цього та інших турів звертайтеся за телефонами:
8-988-2319-195; 2319-193; 2319-197

Відповідно до їх уявленнями душі померлих не покидають свій рід, вони постійно допомагають і супроводжують живих членів сім'ї, тільки потрібно почитати потойбічний світ, постійно підживлюючи пригощаннями і задобрюючи.

Ці ж ідеї і тепер зустрічаються повсюдно в Африці в тій чи іншій мірі, як і пережитки тотемізму. Ще одна форма релігії - культ вождя племені.
Культура Північної Африки

Північна Африка характеризується тим, що заселеними територіями є лише землі біля водойм, а більша частина регіону відводиться жаркій пустелі Сахара.

Середземноморське узбережжя постійно відвідувалося іноземцями - європейцями і арабами, тому їх вплив на місцеву культуру дуже істотно. У зв'язку з цим місцеве населення тепер говорить арабською, в такому ж дусі виконана та архітектура.

Карфаген - важливий пам'ятник культури країн Африки давні роки в Єгипті проповідували християнство, там же писалися стародавні православні ікони в Африці і нині в Абу-Мена приїжджають християнські паломники. Однак араби принесли з собою іслам, исповедуемий і зараз. При цьому руйнувалися храми інших релігій, які були найбільшими будівлями.

Народи, що проживають на території пустелі, більше зберегли свої вірування. Серед них багато племен зі своїми мовами і традиціями. Часто для зручності офіційно використовують якийсь європейський мову, а між собою спілкуються на місцевому діалекті.

Північний регіон Африки відрізняється величезною кількістю культурних пам'яток, які відносяться до Всесвітнього надбанню:

руїни Мемфіса - древнього міста (Єгипет);
загадкові піраміди в Гізі (Єгипет);
пам'ятники Абу-Мена (Єгипет);
місто Феса із середньовічними кварталами (Марокко);
Тассилин-Аджер - плато (Алжир);
Руїни Карфагена - велична держава в одному місті (Туніс).

Не пловом единым: зачем туристы едут в Узбекистан

—  Centrasia.ru
Европейские туроператоры предлагают туры по Узбекистану на любой вкус: самостоятельным путешественникам составляют экскурсионную программу с посещением не только древних городов, но и гор, а также фишки последних лет – засохшего Аральского моря и ночевки в палатках.

Похожие страницы