Цікаві факти про Болгарію

Цікаві факти про Болгарію

Можете вибрати різні дрібнички з порцеляни, кераміки, кольорового скла, очерету, кришталю та інших матеріалів, в основному ці дрібнички представлені у вигляді предметів гордості Іспанії, або того місця, де ви знаходитесь, наприклад статуетки биків, або фігурки святих. Такі фігурки можна розставити по будинку, і завдяки своїй строкатість вони прикрасять вашу квартиру, а проходячи повз них ви кожен раз будете згадувати про свою поїздку.

Якщо ви хочете привезти в подарунок якийсь сувенір мамі, бабусі чи сестрі, а може бути просто знайомої жінки, то ви напевне повинні привезти з Іспанії сувеніри на подобі яскравого віяла, рукодільного хустки, плетеними капелюшки або кошики, з якою потім можна буде вирушати за покупками, загалом що-небудь, зроблене своїми руками, що-небудь таке, що може поділитися своїм теплом, порадувати погляд жінки.

Почнемо, мабуть, з того, що я розповім вам трішечки про ставлення Іспанців до своїх героїв.

Іспанці дуже люблять, поважають і шанують своїх героїв! Їх в країні тисячі (якщо не більше). Це безпосередньо відбивається через символіку і геральдику різних регіонів. Практично в кажом регіоні Іспанії є свої власні герби і символи, і це не просто якісь зображення тварин, наприклад, а це саме зображення героїв цього місця!

Якщо ви відвідаєте Іспанію, то ви обов'язково почуєте: «Ось саме в цьому місці був страчений (коронований, одружився, закохався, потрапив у полон ... і т.д.) відомі герой ...»

Іспанці пишаються своїми історичними героями, а є й такі символи, якими пишається вся країна, наприклад численні святі, все, що пов'язано з коридою, різні борці за віру і свободу, а так - ж літературні герої, такі як Санчо Панчо або Дон Кіхот - теж є предметами гордості країни!

Безсумнівно унікальною традицією Іспанії є не звичайна манера будівництва.

Будинки в Іспанії будуються дуже близько один до одного, деколи навіть здається, що по вуличці між будинків і протиснутися важко. Навіть невеликі села через такого способу будівництва стають дуже схожі на міста.Ну а для серйозних і ділових людей якнайкраще підійдуть сувеніри на подобі шкіряного ременя, гаманця або сумки, які так-же зроблені зі шкіри. Це буде гідним подарунком чоловікові або іншому чоловікові.

Деякі туристи, які люблять потішити свої смакові рецептори із задоволенням везуть додому як їстівного сувеніра різні страви, наприклад фаршировані оливи, ну і частенько, як ви самі розумієте, привозять додому пару пляшок хорошого іспанського вина.

А для серйозних поціновувачів майстерної роботи як сувенір з Іспанії підійде холодну зброю, кують в Іспанії за старовинними і традиційним правилам, після чого сам клинок інкрустується сріблом або золотом. І нехай ціна цього виробу буде вельми значною, але уявляєте собі, у вас буде не просто якась дрібничка, а частина традицій Іспанії.

Ось приблизно такі сувеніри в Іспанії, на будь-який смак і гаманець ви зможете привезти рідним і друзям сувенірів з Іспанії. Бажаю вам удачі і хорошого подорожі!

Похожие страницы