Цікаві екскурсії по Москві

Цікаві екскурсії по Москві

Кожен, хто збирається поїхати в потрібну йому країну, державу, будь чужий йому регіон, хоче більше дізнатися про те, як же поводитися на цій території. Не для кого не секрет, що в будь-якій країні існують свої прищепила, знаючи які Ви будете почувати себе більш впевнено. Тому, в цій статті ми постараємося трохи розповісти Вам про такі нюанси.

Чим же приваблива в цьому плані Чехія? Ось ряд нехитрих порад з Чехії.

ВАЛЮТНІ ОПЕРАЦІЇ В ЧЕХІЇ

Почнемо з ВАЛЮТИ:

Діючою валютою в Чехії є КРОНА, тому, рекомендуємо заздалегідь обміняти частину грошей за вигідним тарифом в будь-якому, вподобаному Вам банку. Бажано орієнтуватися по «Центробанку» або «Ощадбанку» Росії, так як в них найбільш вигідні тарифи за операціями з валютою.

Так само радимо не міняти всі відкладені на поїздку гроші на великі купюри. Постарайтеся обміняти частину грошей на більш дрібні монети. Дрібниця придасться Вам для оплати проїзду на громадському транспорті на території Чеської Республіки або для оплати чайових в барах, кафе, шинках або ресторанах.

Якщо Ви не подбали заздалегідь про гроші, то розміняти валюту можна і на території самої Чехії. Тут може виникнути ряд складнощів, уникнути які допоможуть ряд правил:

1. У Чехії обміняти валюту можна буквально в будь-якому місці:

- Банк

- Кафе, ресторан

- Ринок

- Готель

- Спеціальні пункти з обміну валют

2. При обміні валюти першим і основним орієнтиром, що дозволяє Вам визначити вигідність обмінного курсу валют, буде наступна фраза: «Скільки ви дасте крон на сто євро?» («Jako bys korunu na 100 EUR»). 100 євро буде стартовою одиницею обміну.

3. Не обмінюйте валюту в першому-ліпшому обмінному центрі. Зверніться і в інші центри обміни валют, що б знайти найбільш вигідний для Вас.

4. Якщо Ви вирішили обміняти гроші не в поважаючому себе банку, а де-небудь на ринку, то будьте уважні. У таких місцях не рідкісні випадки обману туристів. Бажання скоріше обміняти гроші стає нав'язливою ідеєю щойно прибулих до Чехії туристів. Саме на це і розраховують аферисти, яких повним повно на вокзалах та в місцях масового збору туристів.

5. Запам'ятайте, що процентної ставки з обміну валют не повинно бути! Якщо у Вас починають знімати якісь відсотки за операцію обміну, то така процедура не є законною.

6. Найбільш вигідні тарифи з обміну пропонують араби або турки. Вони роблять основну ставку на кількість клієнтів, тому завищувати курс їм немає сенсу.

7. Якщо Ви віддаєте перевагу користуватися карткою, то ми не рекомендуємо її обналичивать.

Розплачуйтеся відразу картою. Справа в тому, що при переведенні в готівку карти оплати з Вас буде зніматися просто величезний відсоток. Чи варто втрачати ці гроші в той час, коли на них Ви зможете зайвий раз скористатися якою-небудь послугою, наприклад, на ці ж гроші замовити екскурсію? Даний пункт відноситься тільки до картками не належними місцевим чеським банкам.

8. Якщо Ви знімаєте гроші в банкоматі, використовуючи карту з рублевих номіналом, то завдяки такій операції зможете зробити обмін валют по реально-діючого тарифу.

Так само будьте уважні при поводженні з грошима!

- Намагайтеся менше ними «світити» в місцях масового скупчення людей, особливо на базарах і ринках. Тут наголошується найбільша кількість випадків крадіжки грошей. Працюючі в години пік кишенькові злодії, обчистять Ваші кишені і сумки так, що Ви і не відчуєте цього!

- Намагайтеся тримати гроші в спеціальних чохлах на грудях з стрічкою (під кофтою) або на ремені з чохлом для грошей.

- Краще, якщо у Вас буде мінімальна кількість готівки, а основна їх маса буде зберігатися на картці, яку в разі втрати можна заблокувати, а залишилися на рахунку гроші перевести на іншу картку.

Похожие страницы