Крім цього в місті налагоджена сучасна інфраструктура

На цьому карта пам'яток Тунісу не закінчується. Ще більш древнім, ніж Карфаген, є місто Сусс, який побудований зверху зруйнованого фінікійського поселення. Зараз можна спостерігати в основному лише його руїни і деякі стародавні споруди, наприклад, вежа з назвою Аль-Халіф і кріпосні стіни.

Ще в Суссе можна переглянути:

мечеть Бу-Фатат;
Велика Мечеть;
фінікійські гробниці;
музей археології;
будинку римлян.

Крім цього в місті налагоджена сучасна інфраструктура для туристів, завдяки чому Сусс став затребуваним і відвідуваним курортом з прекрасними пляжами.

Ще дуже цікавим буде місто Тунісу Дуга, відстань від якого до столиці близько ста двадцяти кілометрів. Він свого часу був центром стародавнього туніського держави, в якій правили по черзі різні імперії. У ньому багато пам'яток:

Тріумфальна арка;
римські купальні;
храм на честь Юнони Селести;
пунічний мавзолей;
монумент, який символізує древніх богів (Юпітер, Юнона, Мінерва).

Капітолій, побудований у другому столітті, відмінно виглядає і зараз, у нього лише дах розбита. Приблизно в той же час був зведений і римський театр в передмісті Дуги, там донині проводять літні фестивалі.

Східний туніський місто Махдія полюбився туристам своїм білосніжними і живописними пляжами. І хоча тут не так розвинена інфраструктура, немає численних готелів, є деякі місцеві пам'ятки:

Музей ісламської культури;
Бордж ель-Кебір - фортеця;
Велика мечеть;
пунічне кладовищі.

Мечеть Сіді Окба займає особливе місце в карті пам'яток ТунісаЕслі від'їхати від Сусса на шістдесят кілометрів у західному напрямку, то можна потрапити Кайруан, який називають Святим містом. У зв'язку з цим тут обов'язково потрібно відвідати унікальну мечеть Сиди Окба, колони якої прикрашені мармуром, а її мінарет являє собою стометрову піраміду-вежу.

У цьому ж місті є й інші мечеті, також цікавим для туристів стане легендарний джерело.

Похожие страницы