Що робити якщо ваш багаж не пропускають на літак

Що робити якщо ваш багаж не пропускають на літак

Хотілося б вам розповісти про різні місця відпочинку в Іспанії. Іспанія - це чудова країна, яка якнайкраще підійде для відпочинку, курортний сезон в Іспанії триває з квітня до жовтня, але теплі днинки там тримаються 300 днів на рік! Середньо - зимова температура на півдні Іспанії становить 19'С, а влітку середня температура - 31'С. Температура води 12'C і 29'C відповідно.

Тож почнемо :

Напевно найзнаменитішим і популярним місцем у Іспанії є Коста-Бланка (ісп. Costa Blanca), що в перекладі означає: «Білий берег». Провінція Аліканте.


Далеко не відходячи від назви цього прекрасного місця, забігаючи вперед, скажу: всі назви курортних містечок Іспанії придумані не спонтанно, вони отримали свої назви завдяки реальним особливостям цих місць.

Наприклад Коста-Бланка (Білий Берег) отримала свою назву завдяки 200 кілометрам дрібного, білого піску.

Деякі вважають, що це саме чисте місце на всі Землі!

Раз це найвідоміше місце Іспанії, то відповідно і туристична інфраструктура тут найбільш розвинена. Ви зможете знайти в Коста-Бланке готелі, екскурсії, і море розваг на будь-який смак і гаманець.

Найпопулярніші курорти Коста-Бланки - Олива Нова, Вільяхойоса, Сан-Хуан-де-Аліканте, Кульера, хабі та інші.Наступним курортним місцем Іспанії є Коста Дорада (ісп. Costa Dorada), що в перекладі означає: «Золотий Берег». Провінція ТаррагонаЗолотим берегом це містечко назвали тому, що все жахливо красиві пляжі цього місця усипані дрібним і золотистим пісочком.

Піренеї і Каталонські гори захищають Коста-Дораду від вітрів і циклонів, що з півночі і заходу.

Курорти Таррагона дуже привабливі для спортивних людей, охочих відпочити в Іспанії. Коста Дорада володіє всім необхідним для заняття водними видами спорту! Ще там є тенісні корти, поля для гольфу і ще різні ігрові майданчики, ну і особисто для мене - саме шикарне - там створені відмінні умови для рибної ловлі!

Найвідоміша пам'ятка Коста-Дорада - парк атракціонів Порт Авентура в місті Салоу.


Далі за списком у нас Коста-Брава (ісп. Costa Brava), що в перекладі означає «Дикий Берег», тому, що пляжі цього місця усипані білим піском і галькою, що створює вид диких містечок. Провінція Жерона. Розташовується в 150 кілометрах від міста Бланес аж до кордону з Францією.

Похожие страницы