Ханський палац у Бахчисараї

Ханський палац у Бахчисараї

Варто також сказати про те, що біля туалетів розміщувати свій табір не варто. Ароматні дні і ночі будуть забезпечені. Що стосується душа, то вода тут виключно привізна, тому має бридке властивість скінчаться в самий невідповідний момент. Тому, ось кілька цивілізованих правил користування душем для найзавзятіших і культурних «дикунів»:


повноцінні мильно-рильной процедури краще проводити не так часто, бо бажаючих багато, а води вкрай мало
якщо хочете помитися, то заздалегідь займайте живу чергу з самого раннього ранку
під час гігієнічних процедур спершу нашвидку обполосніться водою, вимкніть воду, швидко Намильте з голови до п'ят і також швидко змийте все з себе. Все готово! Ви, тепер чисті, ароматні й красиві, як попка у немовляти

Ось і всі хитрощі, які дозволять провести тут відмінно кілька днинки свого довгоочікуваного відпочинку.
Автокемпинг «Оріон»

Ми трохи злукавили назвавши його автокемпінги, це скоріше база відпочинку з можливістю розміщення як в літніх будиночках, так і з наметами. Наметовий табір розбивається на галявині серед сосен, від сонячного світла захист дуже хороша. Завжди в теньке і мінімально захищені від дощу.

Цей кемпінг хороший для тих, хто любить більш цивілізований відпочинок зі зручностями, правда, обладнаних на вулиці, але в крокової доступності.

Відпочиваючі на пляжі Чорного моряЧем він примітний? Є душ з гарячою водою, що рідкість навіть для найкрутіших кемпінгів, загальна «польова» кухня, тому везти з собою газові пальники або похідні плитки не обов'язково. Кухня доступна всім відпочиваючим і абсолютно безкоштовно. Також продукти можна розмістити в холодильнику, це теж безкоштовно. У нас був свій міні холодильник в машині і свою електрику, що отримується від генератора. Генератор попросили вирубати і більше його не включати, бо в Оріоні тихо, ніхто тишу чи не порушує ...

Єдине, що напружує - віддаленість моря. Але для тих, хто любить прогулянки це навіть плюс, бо йти доводиться уздовж жвавого міні базар з сувенірами, закусками, ганчірочками, шапочками та іншої дурницею.

Кемпінг знаходиться за Геленджиком в селищі Прасковеевка (п. Дивноморське).
Автокемпинг «Назарова дача»

Містечко знаходиться далеченько від Геленджика, їхати доведеться на південь від міста і не доїжджаючи до Архипо-Осиповки після крихітного селища Бетта за автокемпінги «Сосновий рай» і весь час по путівці до самого її кінця. Приїхали в тупик, значить ви на місці. Після дощу дорогу розмиває і в'їжджати або виїжджати досить складно. Це, мабуть, єдиний мінус даного кемпінгу.

В іншому: місце мальовниче, розміщується табір серед соснового лісу на стрімкому березі моря, всі зручності і багато доп.услуг для відпочиваючих.

Похожие страницы