З тих пір його мрії поступово збуваються

Аддіс-Абеба - столиця Ефіопії, найбільший культурний, навчальний та бізнес центр, відомий курорт в Африці сьогодні.

Місто засноване в 1886 році великим імператором Менеліком і його дружиною Таїті, яка керувала будівництвом першого храму та інших будівель, включаючи свій палац.

Коли імператор закладав основу для нового міста, він мріяв про інтенсивний розвиток місцевості і про те, що коли-небудь це місто буде столицею Африки.

З тих пір його мрії поступово збуваються.


Історія столиці Аддіс Абеба і її пам'ятки

За свою порівняно недовгу історію, місто пережило багато значущих подій. Раніше в статті про стародавню історію Ефіопії
ми докладно розбирали дане питання подробно.В початку 20 століття Аддіс-Абеба стала столицею Ефіопії, виправдовуючи своє ім'я, яке перекладається з амхарського мови як «нова квітка». З 1936 по 1941 рік місто перебувало в окупації італійських загарбників. За цей час в ньому і на навколишніх територіях від рук окупантів загинуло багато тисячі чоловік.

місто Африки

У загальній складності по всій території країни різними способами було знищено більше мільйона людей. У 1941 році спільно з силами британських військ ефіопської армії вдалося позбутися окупації, і імператор Ефіопії Хайле Селассіє повернувся в свій палац у центрі Аддіс-Абеби.

Відразу почалося відновлення всього зруйнованого у війну й закладання нових важливих проектів. У 1963 році за ініціативою імператора була створена Організація Африканської Єдності зі штаб квартирою в Аддис-Абебі. Згодом, в 2002 році Організація була перейменована в Африканський Союз. Економічна комісія ООН для Африки теж була заснована тут і продовжує існувати до сьогоднішнього дня. Тут же був заснований перший державний госпіталь в країні.


Похожие страницы