Бездоганний комфорт готелів Sani

Готелі групи компаній Sani завжди відрізняли бездоганний комфорт, найвищий сервіс та інновації. Однак Sani не збирається зупинятися на досягнутому і в 2011 році планує продовжити свій шлях до досконалості.
У готелі Sani Beach Hotel & Spa почалася глобальна 13-мільйонна реконструкція, яка триватиме два роки, причому, в зимовий період. Основна її мета - поетапне перетворення в п'ятизірковий люксовий готель. Вона буде досягнута після скорочення кількості номерів з 495 до 467, а потім і до 360, з яких 80% стануть сьютами з однієї і двома спальнями. Перший етап реконструкції закінчиться до 21 квітня 2011 року. До цього часу всі 130 джуніор сьютов готелю, розташованих в корпусі «В» на 1, 2 і 3 поверхах, будуть повністю реновірован, ставши більш комфортними і сучасними. У них покращиться шумоізоляція, на ліжках з'являться матраци Dream Bed, ексклюзивне постільна білизна, пухові перини і додаткові подушки. Гості зможуть користуватися ультрасучасними плазмовими телевізорами, CD / DVD програвачем, машиною для приготування еспрессо Nespresso і отримають доступ в інтернет. Реконструйований ресепшен, парковка і чудовий фонтан біля входу зустрінуть постояльців готелю в новому сезоні. Також пройде реконструкція двох пляжів. На пляжі Bousoulas з червня по серпень будуть проходити клубні, пляжні та тематичні вечірки, а пляж у корпусу «B» зроблять більше за рахунок штучного піддону з насипним піском.
У 2012 році закінчиться реконструкція всіх номерів і в корпусі «В» - з усіх трикімнатних зроблять двокімнатні номери, а з двокімнатних - однокімнатні. Розпочнеться оновлення ресторанів, барів та інших громадських приміщень готелю. На останньому етапі будівельники прийдуть в корпус «А».
У готелі Porto Sani Village & Spa в 2011 році в сучасному морському стилі будуть реконструйовані всі 10 номерів категорії «Marina джуніор сьют», розташовані в гавані Sani і не мають кухонного куточка. Один з найбільш вишуканих гурме ресторанів курорту Sani - Byblos, в 2011 році може бути орендований для ексклюзивного приватного вечері за індивідуальним замовленням гостей.
До послуг гостей готелів Porto Sani Village & Spa і Sani Asterias Suites ігрові приставки Wii і PlayStation, а також акустична система для iPod і iPhone у всіх номерах.
На численні прохання постійних гостей готелю Sani Asterias Suites в 2011 році з'являться чотири номери категорії «сімейний сьют» - з двома спальнями. У зв'язку з цим загальна кількість сьютів готелю зменшиться з 50 до 48 номерів. Додаткова спальна кімната з'явиться в двох з шести «делюкс сьютах» (номери 20 і 21). У четвертому корпусі три сьюта переобладнують в два, а на другому поверсі з двох «джуніор сьютов» створять один сімейний.
Готель Oceania Club & Spa цієї зими закриють на реконструкцію. У ньому змінять громадські приміщення і модернізують всі типи номерів. У кожному на ліжках з'являться матраци Dream Bed, ексклюзивне постільна білизна, пухові перини і додаткові подушки. У номерах встановлять ультрасучасні плазмові телевізори та CD / DVD програвачі.

Похожие страницы