Готель є складовою частиною найбільшого комплексу готельного типу

Готель Marhaba Beach 4 *, розташований на території держави Туніс, являє собою готельний комплекс. Він розміщений на першій береговій лінії і має власний піщаний пляж. Безпосередньо готель розташований в місті Сусс, це один з найвідоміших курортних міст Тунісу.

Готель є складовою частиною найбільшого комплексу готельного типу, який має загальну інфраструктуру і в цей комплекс входять декілька готелів: TOUR KHALEF, MARHABA CLUB, MARHABA BEACH. Площа готельного комплексу виступає оригінальним і красивим парком із з'єднанням ялицевих і пальмових дерев. Історичний центр міста Сусс знаходиться на відстані двох кілометрів, аеропорт міста Монастір розміщений на відстані 14 кілометрів, місто Туніс розташований на відстані 140 кілометрів.

Готель MARHABA включає в себе три корпуси невеликої площі в глибині території готельного комплексу. Готель збудований у середині 80-х років попереднього століття, входить в туристичну ланцюжок готелів, об'єднаних загальним брендом по імені MARHABA. Ремонт капітального призначення в готелі був проведений на початку 2000-х років. Номери готелю оснащені всім необхідним для проживання в ньому, крім того, за певну плату туристам запропонують міні-бар, ТБ. На площі готелю розташовуються басейни дитячого та дорослого виду з відкритим і закритим типом, крім того, дорослий басейн має підігрів.

До послуг клієнтів готелю два ресторани і чотири бари. Такий комплекс послуг, як няня, магазини, салон краси, послуги спа-косметолога, баня, конференц-центр та інші послуги для ділових людей, представлені в повному обсязі. Для любителів повеселитися на ніч або вночі працює дискотека на території готелю і щоденні розважальні шоу-анімації. Для діточок в готелі також передбачені дитячі аніматори. На території готелю є добре обладнаний тренажерний зал і корти для гри в теніс і для ігор спортивного активного профілю. Готель дуже гарний в лані комфорту і сервісу. Перебування в такому готелі залишить у туриста тільки найсприятливіші враження.

Похожие страницы