Відмінний сон за 20 євро

Ціни на проживання в готелях Барселони - одні з найвищих в Іспанії. Однак у туристів завжди є можливість переночувати за 20 євро в одному з численних хостелів каталонської столиці. Допомогти з вибором береться портал Hostelworld, який на основі оцінок користувачів вручає премії Hoscars кращим хостелах.
1. Sant Jordi Hostels
Sant Jordi Hostels визнана кращою невеликий готельною мережею в світі за версією Hostelworld. Вона налічує всього шість хостелів, де любителів вечірок і сімейних туристів чекають різні варіанти розміщення по їхньому смаку. У цих готелях є все - від басейну до колекції гітар, Wi-Fi і кухні для постояльців. Ціни на проживання варіюються в залежності від кількості місць в кімнаті (2, 4, 6 або 8), проте в середньому мінімальний тариф становить 10,9 євро (7,9 євро в момент дії спецпропозицій), а максимальний - 30,9 євро. За цю суму гостя розмістять в індивідуальній кімнаті.
2. St Christopher's Barcelona
Мережа St Christopher's налічує кілька хостелів по всій Європі. Представники Hostelworld відзначили, що біля кожного ліжка тут є своя розетка, освітлення для читання і фіранки. У світлій і сучасному готелі є кухня, сад, кіноекран, безкоштовний Wi-Fi і бар Belushi. Крім того, один з поверхів St Christopher's призначений виключно для жінок. Ціни на розміщення варіюються від 11 до 60 євро з людини. Крім того, на гостей чекає безкоштовний сніданок.
3. Hostel One Paralelo
Цей хостел удостоївся найбільшої кількості нагород серед готелів Барселони і очолив общеиспанского список. Його ліжка оснащені зручними матрацами, гаряча вода тут подається 24 години на добу, а гостям безкоштовно надається можливість скористатися комп'ютером з виходом в Інтернет. Крім того, тут є оснащена всім необхідним кухня і сад з джакузі і барбекю, а по неділях проводяться імпровізовані вечері в іспанському або італійському стилях. Проживання тут обходиться в 16-29 євро, і користувачі особливо хвалять співвідношення ціни і якості.
4. Twentytu Hi-Tech Hostel
Twentytu Hi-Tech Hostel, який відкрився 1 серпня 2012 року, був визнаний кращим екологічним хостелом за версією Hoscars. Тут встановлені лампи LED і система збору стічних вод, а вода для опалення та пиття надходить через спеціальну систему Districlima. Вартість проживання в спільній з іншими гостями спальні становить 30 євро.

Похожие страницы