Нові послуги на французькій залізниці

Національне товариство залізниць Франції (SNCF) оголосив про запуск двох нових служб від філії IDTGV в 2012 році.
Обома послугами можна буде скористатися, не виходячи з дому і маючи під рукою інтернет.
Дві нові служби дозволять пасажирам здійснити на сайті navendis.idtgv.com замовлення автомобіля, який доставить прямо до вокзалу, а також вибір бортового меню, обіду, який подадуть на борту.
"Дві нові послуги плавно приєднуються до трьох уже існуючим від філії IDTGV: 100% -ве он-лайн бронювання квитків, можливість вибору обстановки подорожі і приваблива цінова політика від 19 євро", повідомляє новий генеральний директор IDTGV Поль сесії. Подорожі "porte a porte" (досл. "Від хати до хати", тобто безпосередньо) будуть спершу доступні жителям і гостям Парижа, але поступово сфера дії послуги буде розширюватися.
Служба замовлення автомобіля обійдеться в 19 євро в межах Парижа і в 40 євро в рамках "великої корони", зовнішньої зони передмість. Послуга надається як при від'їзді з міста, так і при поверненні з подорожі.
Very'InBox, друга служба IDTGV, що дозволяє заздалегідь замовити обід, включається в себе три варіанти меню від 12,70 до 16 євро. Бронювання квитків на потяги з новими послугами відкривається вже 7 березня на рейси по 30 містам країни з 13 червня по 14 вересня 2012 року

Похожие страницы