Взяти з собою друга буде дешевше ніж друга валіза


Політика європейських бюджетних авіакомпаній - максимально знижувати формальні рекламовані ціни, одночасно стягуючи високі збори за багаж, вибір місця та інше - наводить часом до несподіваних наслідків. Іноді виявляється, що дешевше взяти з собою друга, ніж платити за друге місце багажу.
Газета навела низку прикладів, в яких покупка другого квитка з включеним багажем обходилася на кілька десятків фунтів або євро дешевше, ніж провезення другого чемодана одним пасажиром. Наприклад, Ryanair стягує за друге місце багажу вагою до 15 кілограм від 40 до 160 євро. У недавно почала польоти в Росію easyJet друга сумка коштує так само, як і перша - 20-30 євро, але є і виверт - загальна вагова норма залишається в 20 кілограм, скільки б місць багажу ви не купили, а кожен додатковий кілограм обійдеться в 9 -14 євро.
Таким чином, на багатьох маршрутах з невисокими цінами на квитки при необхідності провезти багато багажу набагато дешевше покликати кого-небудь з собою і оформити багаж на попутника. Як єхидно зауважила Daily Telegraph, в нинішні часи герою культового серіалу Берті Вустер варто було б брати з собою камердинера Дживса хоча б для того, щоб заощадити на багажі.

Похожие страницы