Зменшити швидкість на гірських лижах

Дослідження, опубліковане More Than Travel Insurance виявило, що 92% британців виступають за такі заходи безпеки на трасах, як лижні патрулі, які стежитимуть за перевищеннями швидкості, обов'язкові шоломи і штрафні санкції за порушення правил.
Вони впевнені, що такі заходи необхідні для зниження кількості нещасних випадків і травм, що виникають через те, що лижники їдуть занадто швидко - майже половина (47%) сказали, що "швидкісне катання" все частіше стає проблемою. Серед які взяли участь в опитуванні, третина (33%) сказали, що мало не потрапили в нещасний випадок через те, що лижник їхав надто швидко, а кожен п'ятий (21%) зізнався, що їздить занадто швидко і ризикує отриманням травм.
20% сказали, що лижна культура стає "агресивнішою і егоїстичною". Алкоголь назвали найголовнішою причиною небезпечно швидкого катання 37%, звичайну безпечність - 36%.
Безвідповідальні молоді лижники і нова GPS технологія, яка дозволяє шукачам гострих відчуттів відобразити свою максимальну швидкість, також вказані як причини зрослої небезпеки катання на лижах.
Не дивно, що майже половина британських лижників вважають, що носіння шоломів потрібно зробити обов'язковим. У той же час як 43% заявили про те, що носять їх не дивлячись на дискомфорт.

Похожие страницы