Зазвичай в Серенгеті сухо і теплоНазва даного району і, отже, парку дали масаї, означає воно приблизно - «протяжна ділянка». Клімат тут специфічний, він сприяє тому буйству життя, яке є на території парку. Він же впливає і на їхній спосіб життя.

Зазвичай в Серенгеті сухо і тепло, але є і сезон дощів, який тут припадає на нашу весну - березень-травень. У жовтні та листопаді також бувають опади, тільки їх вже поменше.

У дощове пейзажі рясніють зеленню і квітами, але от у решту пору поступово настає посуха. Тоді жителі цього Національного парку мігрують, щоб відшукати воду для збереження свого життя.

Середня температура сильно не коливається, вона лежить в діапазоні від 15 градусів Цельсія і до 25. Найбільш прохолодний період в Серенгеті - червень-жовтень, особливо ввечері.

Національний парк Африки Серенгеті має також і різні ландшафти:

південь - луки;
центр - савани;
захід - численні ліси і рівнини;
північ - пагорби з лісами;
південний схід - вулканічні масиви (Нгоронгоро).

Тварини на водопої в Національному парку СеренгетіВо всіх частинах можна знайти невелику річку, озеро або болото.

Сучасні пейзажі далекі від тих, які тут були дуже давно, коли вид місцевої земної поверхні формувався вулканічною активністю, потім пройшла величезна кількість часу, і завжди на землі діяли природні стихії, формуючи нинішній образ.

Похожие страницы