Вхід до Рейхстагу через КПП.

З метою підвищення безпеки перед будівлею Рейхстагу, службовцям місцем засідань депутатів німецького парламенту, буде обладнаний контрольно-пропускний пункт для огляду туристів і відвідувачів, повідомляє Spiegel з посиланням на заяву віце-спікера бундестагу Вольфганга Тірзе (Wolfgang Thierse).
Зараз відвідувачі проходять перевірку на вході до Рейхстагу, однак, як зазначив Тірзе, "необхідно здійснювати контроль зовні парламенту". "Якщо хтось спробує пронести бомбу, то перевіряти його в будівлі буде вже пізно", - підкреслив Тірзе. У будь-якому випадку, за його словами, перед зведенням центру огляду потрібно ще врегулювати містобудівна питання.
Зокрема, необхідно точно визначити місце під КПП. Нова будова має розташовуватися таким чином, щоб не псувати панораму будівлі Рейхстагу, яка, за словами Вольфганга Тірзе, вже стала невід'ємним чином німецької демократії. Про можливі терміни і вартість будівництва поки нічого не повідомляється. Як зі свого боку зазначає Spiegel, щорічно рейхстаг відвідують близько 3 мільйонів чоловік.
Нагадаємо, що після того, як 17 листопада міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр оголосив про підвищену терористичну загрозу в зв'язку з можливістю проникнення в ФРН ісламістів, які готують теракти на Різдво, заходи щодо забезпечення безпеки урядових установ були посилені. Рейхстаг був обнесений тимчасовими металевими загородженнями. В даний час купол Рейхстагу закритий для туристів.

Похожие страницы