Цілющі джерела в країні маорі

Виявляється, новозеландські вулкани і гейзери не тільки зовсім не є небезпечними, а, навпаки, навіть дуже корисні для здоров'я! Відправившись на інший кінець світу, ніяк не можна упустити можливість викупатися в унікальних термальних джерелах.
Район Роторуа, де є безліч гейзерів і геотермальних озер, славиться традиціями оздоровлення за допомогою підземних вод. Саме тут знаходиться один з кращих спа-центрів у світі - Polynesian Spa, який нещодавно відзначив 130-річчя.
Колись цілющими властивостями місцевих джерел користувалися лише войовничі мешканці цих країв - маорі, ну а потім їх магічні властивості відкрили втомлені першопроходці - колоністи. Вода з-під землі в Роторуа в залежності від джерела відрізняється підвищеною або, навпаки, зниженою кислотністю і різною температурою. Комбінуючи ванни, можна підлікувати ревматизм, придбати незвичайний заряд бадьорості, а використовуючи насичені корисними речовинами бруду, надати шкірі молодий і квітучий вигляд. У спа-центрі Polynesian Spa - 26 різних басейнів, в яких можна купатися всією сім'єю, приймати ванни удвох або в гордій самоті. Найрозкішніша частина комплексу - Lake Spa, в якому чотири природні купелі влаштовані прямо в озері. Всі процедури можна приймати, милуючись одним з найбільш незвичайних ландшафтів в світі. А процедури в Polynesian Spa особливі: обгортання з вулканічною брудом і імбиром, або з диким новозеландським медом, масаж з камінням, нагрітими самою природою, і косметичні маски з екстрактами новозеландських трав.

Похожие страницы