Туніс на сьогоднішній день стає вельми популярним туристичним напрямком

Туніс на сьогоднішній день стає вельми популярним туристичним напрямком. Давно канули в Літа ті часи, коли тур в Туніс ціни мав захмарні. Зараз, при великому бажанні, можна підібрати кілька пропозицій за доступною вартості - як власне в сезон, так і в зимовий-осінній період.

Якщо Ви розглядаєте бюджетні пропозиції, то будьте готові до того, що летіти Ви будете чартерним рейсом, а готель виявиться трехзвездной, розташована аж ніяк не на першій береговій лінії. Втім, бувають і приємні винятки, проте, щоб їх відшукати, доведеться не один день побігати по турфірмам і полазити по просторах Інтернету.

Найбільш оптимальний варіант для економного туриста - придбати гарячу путівку, і в несезон відправитися в тур в Туніс. Ціни на готель, літак будуть набагато нижче. Ви отримаєте недорогий відпочинок з відмінним рівнем сервісу і зможете повноцінно розслабитися на морському узбережжі без численної снують натовпи туристів.

Найкращий варіант - відправитися в подорож по програмі «все включено». Таким чином Ви оплачуєте переліт, проживання, харчування, а, значить, теоретично витрачатися ні на що більш Вам не доведеться. Чому теоретично? Та тому, що на практиці не витратити "зайві" гроші вельми проблематично. Туристи в обов'язковому порядку дегустують місцеві спиртні напої та ласують східними солодощами, їздять на різні екскурсії і на ринках-базарах купують подарунки та сувеніри.

До слова про покупках. Ціни в Тунісі на килими і золоті вироби, шкатулки ручної роботи та дерев'яні предмети декору воістину невисокі - головне, не дивлячись на зазначену на ціннику ціну ... торгуватися. Увійшовши в азарт і збивши названу вартість більш, ніж на половину, Ви і самі переконаєтеся в тому, наскільки низькі ціни в Тунісі.

Ще одна можлива стаття витрат - відвідування дискотек і нічних клубів. Деякі міста Тунісу славляться своїм нічним життям, і багато відпочиваючі, наситившись пляжним відпочинком і анімацією в готелях, відправляються на клубні вечірки (вхід на які, само собою зрозуміло, коштує грошей).

Якщо Ви хочете поправити здоров'я, набратися бадьорості і нових сил - неодмінно запишіться на ряд СПА-процедур. Відому на весь світ талассотерапию в Тунісі роблю у всіх косметологічних салонах і СПА-центрах. Фахівці СПА-центрів допоможуть Вам не лише відновити форму, але і підкажуть як лікуватися від тих чи інших захворювань, як схуднути, як залишатися завжди молодою і здоровою! Причому, в порівнянні з іншими популярними курортами Африки, Ізраїлю, Європи, на дану послугу ціни в Тунісі найнижчі.

Похожие страницы