Поправимо здоровя в санаторіях

Вибираючи відпочинок в тій чи іншій країні, всі ми хочемо провести час з користю і отримати максимум задоволення з можливого. Краще, звичайно, якщо при всьому при цьому обраний відпочинок не сильно спустошить кишеню. Такий відпочинок пропонує дві найбільш бюджетні в плані туризму країни - Туреччина та Єгипет. Ми ж зупинимо свою увагу на другому претендента та постараємося вирішити, де краще відпочивати в Єгипті.

При відповіді на поставлене запитання, варто спиратися на декілька чинників, так як для кожної конкретної людини найкращий відпочинок в Єгипті буде своїм.

Наприклад, для сімейних пар з маленькими дітьми найкращим буде відпочинок у більш затишних місцях, захованих від зайвих очей, де можна спокійно відпочити і покупатися в морі.

Для молоді найголовніше це знайти якомога більше веселу компанію і провести всю ніч нестримно радіючи та так, щоб було потім про що згадати!

А когось манить Червоне море з його багатющим підводним світом, який досі приховує в своїх глибинах тільки йому відомі таємниці.

Де краще відпочивати в Єгипті

Ну, а інші віддадуть перевагу Єгипет тільки лише тому, що хочуть випробувати себе на міцність і осідлати хвилю.

Для інших же чим тихіше і спокійніше - тим краще!

Саме тому, ми й вирішили використовувати максимум з можливого, який компактно умістили в зручну таблицю, яка і дозволить підвести остаточний підсумок. На основі нижчеописаного, Ви можете вже самостійно вирішити, куди краще поїхати в Єгипет і який курорт підійдемо саме Вам.
Єгипетський курорт - Хургада

Де краще відпочивати в Єгипті

Цей курорт затишно розмістився поблизу Красного моря на його західному узбережжі. Тут цілий рік світить яскраве сонце.

Пляжі усипані дрібним піском, зігрітим на сонці, а вхід в море здебільшого вільний від коралів. Чого не скажеш про пляжі іншого популярного єгипетського курорту Шарм-ель-Шейха. Морська територія курорту Хургада вельми неглибока, що добре підходить сім'ям з маленькими дітьми, які тільки-тільки вчаться триматися на плаву і для людей, які не вміють достатньо добре плавати. А для любителів полоскотати собі нерви можна випробувати свої сили у віндсерфінгу, кейтсерфінге і дайвінг.

Правда, що стосується екскурсійного комфорту, то з цим тут не дуже, так як в основному всі екскурсії проводяться далеко за межами міста.

З них найпопулярніші це:

Аквапарки «Титанік», «Синдбад», «Джангл»
Екскурсії до пірамід Гізи
Мото сафарі і джип сафарі
Відвідування легендарного міста - Луксор
Яхтенная рибалка
Екскурсії по святих місцях Єрусалиму

Як таких тусовочних місць тут вкрай мало. Можна назвати хіба що район Саккала, де повно всяких дрібних і великих магазинчиків, торгових крамничок, кіоски, що торгують сувенірами, а також тут можна знайти «МакДональдс», магазин «Піраміду», що працює за системою «дьюті-фрі», боулінг-клуб і потрапити на найвідомішу у всій Хургаді дискотеку - Ель Сакія.
Єгипетський курорт - Шарм-ель-Шейх

Де краще відпочивати в Єгипті

Хоч Шарм-ель-Шейх і не так зручний в плані купання, оскільки вхід до моря в більшості випадків перепиняють коралові ланцюга, про які можна з легкістю поранити ноги. Тому-то, практично всі готелі, щоб вирішити цю проблему, вибудовують довгі понтони, що дозволяють безперешкодно увійти в воду. Однак потрапляючи у воду Ви моментально опиняєтеся на пристойній глибині. Це вкрай незручно для купання маленьких дітей і погано плаваючих людей.

Зате саме те для тих, хто любить насолоджуватися агресивним катанням на хвилях і глибоководними зануреннями в багаті морською живністю води Червоного моря. Найбільш популярним в Шарм-ель-Шейху залишається дайвінг. Для цього тут створено багато дайвцентров, в яких працює багато російськомовних інструкторів і аніматорів.

Але не дивлячись на це, У Шарм-ель-Шейху у всю кипить нічне життя! Особливо відзначився в цьому плані Наама Бей. Тут повно клубів, ресторанів, в яких влаштовуються грандіозні барвисті шоу-вистави і галасливі дискотеки до самого раннього ранку.
Єгипетський курорт - Сафага

Де краще відпочивати в Єгипті

Це мало популярний курорт Єгипту, який спеціалізується на лікувально-оздоровчому туризмі.

Що дозволяє поєднати сімейний відпочинок і з лікувально-оздоровчими програмами. Через низьку популярності, ціни на тури до Єгипту в Сафагу прийнятно низькі.

Але що ж в цьому курорті такого лікувального?

А лікувальним тут вважають «чорний» пісок, який дозволяє позбавитися від ряду шкірних захворювань і хвороб суглобів. Так що, якщо Ви хочете очистити шкіру від висипань і налагодити відносини з природними тілесними шарнірами - суглобами, то Вам пряма дорога в Сафагу.

Похожие страницы