Ця споруда має не тільки витончену внутрішню обробку

Однією з найпопулярніших у туристів пам'яток Алупки є найпрекрасніший Воронцовський палац і мальовничий парк, який його оточує. Ця споруда має не тільки витончену внутрішню обробку, але унікальний декор, який включає в себе велику кількість найвідоміших стилістичних напрямків. Можна з упевненістю сказати, що побувавши в ньому, ви ніколи не забудете настільки дивного рукотворного дива повторює контур загадкового творіння природи - гори Ай-Петрі.

Туристам, які є шанувальниками живопису, рекомендуємо відвідати музей А. І. Куїнджі, який знаходиться в квартирі прославленого українського художника. Тут була повністю збережена обстановка минулих років, яка зможе вразити туристів, які навіть відволічуться від своїх думок про те, як працюють датчики витрати палива, про що можна дізнатися на сайті, використовуючи Інтернет, який є і в цьому музеї.

Є в прекрасному курортному місті Алупці ще один дуже цікавий музей, а саме кримсько-татарської культури. Відвідання цього місця познайомить вас з багатьма традиціями корінних жителів. Також з історією цього міста ви зможете ознайомитися, відвідавши музей Амет-Хана Султана. Дуже цікавим об'єктом в Алупці є красивейшая садиба, яка носить назву «Софіївка».

Самим відмінним місцем для спокійного відпочинку є міський пляж. Тут є дуже затишний бар, різноманітні пляжні розваги, душові та невеликі роздягальні. Тим туристам, які вирішили провести свій відпочинок в Алупці разом з дітками, рекомендуємо обов'язково відвідати пляж, який носить назву «Дитячі купальні».

Похожие страницы