Оздоровлення в санаторії Криму

Оздоровлення в санаторії Криму

На відміну від попередніх країн, в Таїланді і погодка сама-сама, і море тепле при тепле. І нехай Вас не лякають дикі мусонні дощі, які якщо закортить, можуть нити хоч годину, а то й більше. Це не проблема особливо для людей віддають перевагу активному відпочинку. Чому б не осідлати хвилю і не викрутити пару гвинтів?


Вас це не влаштовує? Тоді віддаляємося подалі від Пхукета та прилеглих островів. Тримаємо курс на Схід. Тут можна вибрати пристойні готелі, розташовані на островах Самуї, Тау, Нан-Юань і Пханган.

На Захід навіть і не дивіться. Там вітер біснується і шторму будуть забезпечені, так що відпочинок а цій частині Тайланда не найбезпечніший.

Плюси відпочинку в травні в Таїланді:

відносно недорогі тури (але якщо порівнювати з Туреччиною та Єгиптом, то різниця велика)
різноманітний відпочинок (екскурсії, різного роду розваги)
невелика кількість туристів
гарна погода і тепле море
величезна різноманітність екзотичних фруктів, спробувати які не вийде навіть за тритижневий відпочинок в Таїланді

Мінуси відпочинку в Таїланді:

більша частина Таїланду «страждає» то від проливних дощів, то від штормів, які нещадно каламутять воду
душновато для екскурсійного відпочинку


Травень місяць - це початок туристичного сезону як на Кіпрі, так і в Греції. Ми не можемо сказати, що час тут саме підходяще для пляжного відпочинку (хоча деякі туристи вже відкривали в травні купальний сезон), зате ось під час екскурсій відчуваєш себе більш ніж чудово! А якщо вже так склалося, що для пляжного відпочинку ні Кіпр ні Греція нам не підходять, то нехай задовольняються лише непрямим згадкою, а ми підемо далі.

Ізраїль і Йорданія


Краще звернути увагу на Ізраїль. Тут, звичайно, більш спекотно. В окремих районах стовпчик термометра відповзає аж за + 32'C. Зате врятуватися можна в теплому морі або в безпосередній близькості від прибережної зони, де легкий бриз приємно освіжить після стомлюючого і жаркого дня. І не варто боятися тропічних злив, як в травневому плаксивому Таїланді. Дощі тут хоч і можуть бути, зате вони швидкоплинні і вередують не так часто. У морі вже можна буде скупатися. Вода прогрівається до + 23'C - + 24'C в Середземному морі і трохи тепліше на Мертвому морі. Тут вода прогріта до + 26'C.

Якщо набридне лікувальне, але все ж Мертве море, і скупе на тепло Середземне, то переповзають південніше. Тут у всій красі розляглося строкате Червоне море Йорданії. Та й погода тут тепліше, ніж в Ізраїлі. Вода прогрівається в середньому до + 24'C.

Похожие страницы