Де добре провести час в - сауни

Де добре провести час в Омську - сауни

До цього списку можна додати Єгипет. Тут взагалі практично не буває дощів, а якщо і бувають, то це виглядає досить екзотично. Зате ось вітер може розбушувалися. Його улюбленим місцем є західне узбережжя, де він може вдосталь розгулятися, що він, власне, і робить. Завдяки йому, на заході країни не так жарко, як в іншій частині Єгипту, але сильний бриз все ж може зіпсувати відпочинок. Тому, краще оформляти тури в Шарм-ель-Шейх, де і за градусами тепліше і вітру поменше.

Вода в цей час вже прогрівається до комфортних +26 'за Цельсієм, а вдень температура повітря може підніматися до + 30'C і вище. Зрозуміло, в залежності від району.


Плюси травневого відпочинку в Єгипті:

хороші погодні умови (ночами вже не холодно, а день радує своїми 30 'по Цельсію з знаком плюс)
тепла морська вода
відпочинок доступний за ціною
багатий підводний морський світ (спостерігати за всіма цими морськими козявочки - одне задоволення)

Мінуси травневого відпочинку в Єгипті

якість відпочинку може підкачати, так як зірковість готелів в Єгипті - це умовне позначення
кількість відпочиваючих може зашкалить всі мислимі і немислимі межі
нестабільна ситуація в країні
тур доведеться купувати за кілька місяців, бо бажаючих відпочити в Єгипті в травні зазвичай буває вкрай багато (і це не дивлячись на заворушення в країні)

Туреччина


Далі слід всюдисуща Туреччина з її смішними цінами на відпочинок. Говорити довго про неї ми не будемо. А все тому, що якість турецького відпочинку. Хоча ні. Стривайте. Ми сказали «якість»? Исправимся. Якістю тут і не пахне. На то це і турецька відпочинок. Тут і море рясніє своєю різноманітністю за своїм далеко не безпечного для здоров'я людини хімічним складом і сервіс в готелях не дуже.

Однак сказати про погоді все ж варто. Днем сонце прогріває повітря до вельми комфортних 26'C зі знаком плюс, а водичка ще прохолодна. Європейські зніжені туристи не дуже-то хочуть балякаться в такій воді, зате ось російський турист більш загартована натура, тому купатися в морі, температура якого + 22'C - це допустима норма. Однак від довготривалих вечірніх прогулянок краще відразу ж відмовитися, тому що в вечірня Туреччина досить холодна.

Плюси відпочинку в травні в Туреччині:

дешевий відпочинок
мінімальна кількість цікавих туристів
доступні за ціною розваги

Мінуси відпочинку в травні в Туреччині:

відносно прохолодна погода
брудне море
сервіс обслуговування в готелях, м'яко кажучи, слабенький

Але набридло нам розглядати стандартні і найпоширеніші варіанти. Я ось, наприклад, екзотики хочу. І будь ласка! Ось Вам Таїланд з усіма його принадами і різними екзотичним штучками.

Похожие страницы