Радушне і доброзичливе держава

Радушне і доброзичливе держава

Італія на початку червня саме те для відпочинку! Практично на всій території країни панує комфортна погода, яка дозволяє не тільки насолодитися досить теплою водичкою, але й провести частину свого відпочинку знайомлячись з місцевими пам'ятками, яких в країні хоч відбавляй.

Комфортна погода близька до нашого теплого літа устаканівается в західній половині Італії на більшій частині узбережжя Адріатичного моря, де вдень повітря прогрівається до комфортних + 20 ° C / + 24, а вода приємно освіжає тіло, зніжене на привітному італійському сонці. Ночі приносять на материк приємну прохолоду, так що під час вечірніх прогулянок з'явиться маса приємних спогадів від настільки захоплюючого і романтичного відпочинку в Італії.

Якщо хочеться додати спеку, то можна плавно перекочувати в південну половину країни, де запановує вже більш тепла погода. Денна температура повітря прогрівається до + 26 ° C / + 28 ° C. Дощів практично не буває. За весь місяць може видатися від 4 до 7 дощових днів. Однак, погода - одна з найшкідливіших і непередбачуваних капризуль, настрій якої вельми і вельми мінливе.

Що стосується північної половини Італії, то відпочинок тут буде менш комфортним лише в силу того, що тут по мимо спеки буде ще й дуже волого. Хоча, багатьох туристів це дещо не лякає, адже на початку червня на території всієї Італії запановує комфортна погода для повноцінного відпочинку.

Яким би не був Ваш вибір, куди б ви не поїхали відпочивати ми бажаємо Вам феєричного відпочинку і позитивного настрою!

Подорожуйте і відкривайте для себе новий горизонти!

Травень для росіян завжди був одним з більш щедрих на презенти місяців у вигляді тривалих вихідних днів. З початком місяця ми сміливо можемо розслабитися і відсвяткувати день Весни і Праці, і потім зустріти 9 травня і вшанувати пам'ять тих, хто подарував нам можливість жити далі у вільній країні.

Але з року в рік одноманітність може здорово набриднути, і зустрічати травень у вузькому колі сім'ї та кращих друзів в чотирьох стінах - не найкращий вибір.

Набагато краще плюнути на все і махнути куди-небудь в теплі краї, та як слід там відтягнутися, забувши про все на світі!

Де відпочити в травні?

Ви теж задалися подібним питанням?

Тоді ми допоможемо Вам з вибором! І в даній статті розповімо про ряді відкритих для туризму країн, де можна непогано провести травневі свята.

У відборі беруть участь лише ті країни, в яких в травні місяці тримається хороша погодка, що дозволяє не тільки вдосталь накупатися в морі, але і запобігає таку ж легку можливість заживо спекти на сонці, коли захочеться відвідати місцеві пам'ятки. Зрозуміло не варто забувати і про ціну, так як хочеться не тільки все, відразу, та щоб було відмінної якості, але і бажано, щоб все це задоволення не глибоко запускало свої «щупальця» в сімейний бюджет.

Що ж, поїхали!

Давайте дізнаємося, куди поїхати відпочивати в травні!

Для початку з'ясуємо, де краще відпочивати в травні, провівши більшу частину часу в безпосередній близькості від теплого моря, дбайливо пестить наше тіло, стомившись за таку довгу і холодну зиму!

Куди поїхати відпочивати в травні?

Пляжний відпочинок в травні

Комфортний пляжний відпочинок на пряму залежить від погоди. А вона дама така, що сьогодні я в настрої і так вже й бути подарую парочку спекотних днів, а завтра настрій зіпсується і заллю все до біса проливними дощами. Саме тому, ми і повинні вибрати країни з максимально сприятливими погодними умовами.

Похожие страницы