Поїздка в Туніс для знайомства з руїнами Карфагена

Поїздка в Туніс для знайомства з руїнами Карфагена

Це дивовижне місце, багато хто називає Ямайку наймальовничішим островом світу. Цей маленький острів гримить на весь світ своєю національною музикою такий як SKA та Реггі, а ім'я Боб Марлі знайоме кожному школяреві і все це диво острів Ямайка.

Відпочинок на Ямайці - для російської людини є далеко не «традиційним» і правда мало хто обирає для відпочинку острів Ямайка. У чому причина цього? Просто непоінформованість наших людей, та й прощще поїхати в Тайланд, Туреччину, Єгипет, адже це вже перевірені місця, де бували сусіди чи родичі.

Ямайка - 3 острів за величиною в Карибському архіпелазі. Вибравши відпочинок на Ямайці ви отримаєте в своє розпорядження: смарагдові луки, водоспади і ущелина, густі ліси, блакитні річки і мінеральні джерела, тепле сонце і золоті пляжі.

Природа Ямайки западає в душу людини на все життя. Через весь острів проходить гірський ланцюг з купою гротів і ущелин, а найвища точка - Блакитна гора має висоту 2256 м. На землі місцевих індіанців сама назва Ямайка перекладається як - земля струмків.

Відпочиваючі на Ямайці знаходяться на острові, де панує цілорічне літо. Сонце гріє але не обпалює завдяки місцевим теплим вітрам і вечірнім бризам, а так само в будь-який момент можна остудити в тіні тропічного лісу - Ямайка по праву рай на Землі.

Чим займаються відпочиваючі на Ямайці?

Ну первинно звичайно ж ведуть пляжний спосіб життя: гріються на сонечку, плескалися в море і т.д. Ходять на екскурсії, а куди сходити тут є: наприклад прогулянки по Блакитним горах або сплав по річці березні Брае на бамбуковому


Екскурсії на водоспади Ямайки запам'ятаються на все життя. Можна поїхати на південну частину острова, де проходять сплави по Чорної річці на теплоході, з якого ви зможете побачити місцеву флору і фауну в диких умовах.

Великою популярністю володіють екскурсії в столицю Ямайки - Кінгстон, оспівану Бобом Марлі та іншими місцевими (і не тільки) виконавцями. Тут можна побачити, як живе місцевий народ, побачити місцеві уклади, традиції. Відвідати резиденцію Головного Правителя Ямайки і походити по ринку.

Активний відпочинок дуже розвинений на Ямайці:

Ви можете зробити як піші, так і кінні прогулянки по острову. Проводяться кінні прогулянки в глиб країни в самі дикі місця.


Дуже жвавий тут гольф. На острові знаходиться 10 полів, любителям гольфу тут дуже сподобається.

На північному узбережжі рай для дайверів - найкраще дно, багата флора і фауна. На узбережжі без проблем ви зможете орендувати яхту, вітрильник, прогулянковий катер.

От і все, ми познайомилися з відпочинком на Ямайці і отримали ще один варіант країни для відпочинку.

Похожие страницы