Як вибрати мангал, барбекю, гриль

Ця стаття буде більш цікава тим, хто любить спостерігати за незрівнянними птахами, вільними у своєму легкому польоті.

Для інших буде виглядати як проста цікава стаття, ну, або не дуже, якщо до птахів немає особливого інтересу. Вона в міру пізнавальна і швидше загальна, ніж конкретна, оскільки вдаватися в особливі подробиці не бачимо сенсу.

Але перше, що виникає в розумі у кожного читача, який наштовхується на подібну статтю це запитання: «Які можуть бути птахи в Єгипті? Тут же практично одна суцільна пустеля! »

Птахи Єгипту

Питання, скажімо, резонне, але птахів в Єгипті вистачає, а все тому, що єгипетська територія розташовується на перехресті трьох континентів: Європи, Азії та Африки, чиї природні багатства мають різні грані, частково схожі між собою. Отже, і мешканці тутешніх місць рясніють своїм різноманіттям.

А ось в Єгипті інша ситуація. Тут немає як такого багатого розмаїття птахів, але можна зустріти пернатих представників трьох континентів під час сезонної міграції, коли перелітні птахи «відлітають у вирій» на зимівлю.

Для орнітологів Єгипет в цьому плані просто одне суцільне задоволення!

Взимку птахи залишають Європу, а влітку вони прощаються з Африкою. Під час своєї міграції вони знаходять притулок в Єгипті. Особливо багато різноманітних пернатих красенів можна зустріти тут навесні або восени, коли вони влаштовують тимчасові надмірно галасливі гніздів'я. Кожна птаха хоче влаштуватися трохи краще і зайняти зручне місце в пташиній комуналці отчого часто виникають суперечки. Тому, якщо хочете поєднати відпочинок в Єгипті з спостереження за птахами, то найкраще орієнтуватися не по небу, в надії побачити пливуть в повітряному потоці птахів, а по їх надмірно гучній гомону. Але це, звичайно, утрирувана жарт.

А поспостерігати за птахами Єгипту волею не волею захочеш, так як серед досить поширених птахів тут можна зустріти і рідкісні унікальні види, які виглядають дуже вражаюче.

Серед таких птахів можна вистежити у тимчасових гнездовьях наступних представників:

Білоока чайка

Птахи Єгипту

Ореол проживання цієї птахи обмежується територією Червоного моря і Аденської затоки. У внегнездовое період белоглазого чайку можна також зустріти в Труц, в ОАЕ, в Омані і в Ірані. Дуже часто цю порівняно невелику пташку можна спостерігати і далеко у відкритому морі, хоча більшу частину життя білоока чайка проводить в прибережному районі, де вишукує собі їжу, харчуючись морською рибою, хоча, не гребує і поколупатися своїм дзьобом в сміттєзвалищі, або виховуючи майбутнє покоління .

Похожие страницы