Куди поїхати відпочивати в лютому?

Куди поїхати відпочивати в лютому?

Можливо ви вже читали статтю - кращі країни для велотуризму. Частина 1, де ми розглянули таки країни як Німеччина, Каталонія, Швейцарія ... сьогодні ми продовжимо ...

Як я вже писав в Частини 1 - велотуризм цікавий спосіб для пізнання чужої країни бо їдемо відносно повільно, найчастіше по мальовничим краєвидам і тільки встигаємо спостерігати принади НЕ рідних місць.

Продовжимо:

4. Італія - дорога фортець. Я б дав саме таку назву для цього веломаршруту т.к. в Італії безліч фортець з багатою історією і в загальному цікавих для огляду. Краще почати свій велотур з Ріміні або Річчоне так як саме в цих місцях розташовані оборонні споруди належать сімейству Малатеста, управлявшему цими місцями в 14 столітті. По цих місцях можна зробити коротенько вилазку (за день можна впоратися).

Для любителів ж середньовіччя для огляду визначних пам'яток знадобитися більше часу - близько тижня, при обліку, що проїжджати будете по 40-60 км по горбистій місцевості. По дорозі ви оглянете замок Альберета, звідки відкривається вид на Сан-Марино і містечко Сант-Арканджело, де можна побачити не тільки міський замок, але і гроти.

Всі ці споруди мало схожі на казкові замки - це фортеці, що означає суворий, потужний вигляд, товстелезні стіни, засторевшіе рови.

Прокат велосипеда від 80 євро на тиждень.

5. Франція. Як би назвати даний маршрут ... ем ... ну звичайно ж винний. Стартуємо на не найпопулярнішою частині Франції, містечку під назвою Ельзас. Не дивлячись на те, що місцевість не популярна, вона ідеально підходить для велотуризму.

Завдяки місцевого рельєфу були прокладені траси для новачків у велотуризмі і для любителів привнести екстриму в велопрогулянки: для новачків траси проходять вздовж Рейну, а для екстрималів в районі Вогезьких гір.

Основна діяльність регіону - виноробна, так що велотуристи їдуть, велотуристи дігустіруют і так протягом усього маршруту. Головне після дигустації Не твори екстрим у Вогезьких горах =) Завдяки дигустації на маршрут відводиться близько тижня.

Похожие страницы