Як вигідно купити путівку за кордон

Як вигідно купити путівку за кордон

Для наочності ознайомтеся з реальними прикладами кожного з відгуків

Туреччина / Аланія, готель: Hedef Resort & Spa 5 *

Перший відгук: «Вітаю всіх !!! Прибули ми в готель 16 травня, розмістили нас дуже швидко і оперативно, тут причепитися ні до чого. Далі пішли в номер, він як у всіх Хедефах просторий і гарний номер. Ну а те що на балконі гніздяться ластівки це дрібниці, але раз вже ви їх не прибираєте то хоча б частіше прибирайте, а то вічно балкон в екскрементах. Потім йдемо в їдальню і тут моторошний жах, це саме їдальня а не ресторан.Там жахливий бардак -официант всі брудні, кухлів для чаю весь час немає!

 На столах після того як поїли туристи прибирають не скоро тому самі переставляйте на інший стіл і змітайте серветками. Вилок на столі немає, їх треба знайти в комодах стоять в їдальні там то вони і знаходяться ... Далі йдемо в бар ну там як зазвичай чергу складається з наших туристів. І постійно немає спрайту або коли то ще чого небудь. У басейні в якому гірки, коли там дорослі катаються, то вони зовсім не дивляться чи є діти внизу чи ні. Вони відпочивають, а ваші діти це тільки ваші проблеми. 

А той у якому гірок немає чистий і спокійний, але були дні коли бассеін був просто жахливо брудний і був пісок на дні. Скажу так: якщо ви хочете відпочити раджу вам не їхати в цей готель. Тут ставлення до вас наплювацьке ... От є Хедеф троянд Гаден там 4 зірки (ми там були торік) так от там набагато краще ніж в цій п'ятірці-вічний шум гам і свинарник. Пляж цілковитий жах -при нас турист пірнув і розбив собі все обличчя »


Другий відгук: «Мені сподобався. Чи не вперше в Туреччині тому є з чим порівняти! Готель сподобався, розмістили швидко! Номер нам дали на останньому поверсі, під дахом. Все чисто, прибирали кожен день!
Харчування різноманітне, кожен турист зможе знайти собі що небудь за смаком!
Алкогольні напої гідні, пити можна!


Територія готелю вся зелена


Персонал доброзичливий, проблем ні яких не виникало! Найголовніше доброзичливе і гідне ставлення до людей які тебе обслуговують, і натомість отримаєте таке ж відношення до себе!
Пляж поряд, пісок і галька, є місце де в море лежать бетонні плити (для мене це було не перешкода), є снек бар на пляжі!
Поряд з готелем розташована дискотека, все дуже не погано, але ціни на барі космічні!


Анімація є, ненав'язлива (одноманітна)
Якщо ви їдете спочатку з позитивним настроєм, то не шукайте недоліків і вам сподобається! А для особливо прискіпливих товаришів рада- їдьте в 5 * готель, зі сніданком і більше дорогою ціною!


Я б ще повернувся в цей готель!
Рекомендую цей готель молоді!
Доброго всім відпочинку

Похожие страницы