WEB-безпека в подорожах

Кращий помічник туриста - рюкзак. Ну, по суті, так воно і є, правда не кожен рюкзак виявиться кращим в цьому плані. Деякі здатні в корінь змінити таку думку і стати, швидше тягарем, чим помічником. Що б це уникнути, досить пам'ятати про деякі правила при виборі рюкзака, а так само ознайомитися зі змістом цієї статті, в якій ми постараємося «приміряти» кожен із запропонованих нижче туристичних рюкзаків на себе. Зрозуміло, гарні рюкзаки не бувають дешевше однієї тисячі рублів, тому, кожен з них «залізе» у вашу кишеню, але повірте, часом коштує дозволити йому це зробити. Витративши енну суму один раз, ви зможете насолоджуватися його суспільством довгі роки. Ця стаття так само, як і інші на нашому сайті, допоможе вам визначитися з вибором, дізнатися про особливості різних виробників, що випускають рюкзаки, а так само дасть уявлення про зразкову вартість придатних для туризму рюкзаків.Це станковий рюкзак з анатомічною твердою спинкою, що дуже зручно при перенесенні великого вантажу, тому заповнена навантажувальна камера рюкзака не втрачатиме форми і створювати додаткового навантаження на спину володаря. Передбачений так само опорний пояс, і існує можливість відстебнути рюкзак від рами, на яку можна закріпити інші предмети у вигляді коробок, сумок, мішків. Силові пряжки виготовлені з металу виду «самоскидання». Під дном рюкзака є додаткові кріплення у вигляді ременів, на які можна закріпити килимки або ж намет. Буває на 70л (4 кишені) і на 100л (5 кишень). Вага більше 2,5 кг. Середня вартість 1.500 руб.

Плюси:

- Місткий

- Зручний при транспортуванні

- Можливість модернізації (відстібається рюкзак від рами, додаткові ремені для кріплення до них речей)

- Непромокальний

- Недорогий

Мінуси:

- Конструкція рами не надійна

- Пластмасові пряжки

- Швидко зношується

Точка зору:

Такий рюкзак підійде тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся в короткочасний здох з мінімальним рівнем складності. Він зручно розміщується за спиною, вага майже не відчувається за рахунок зручних ременів і пояса. Але в іншому він жаху. Сама рама не прослужить вам довго, при падінні або ударі вона може деформуватися або зламатися, що повністю зведе нанівець зручність експлуатації цього рюкзака.Рюкзак з жорстким дюралевим каркасом і анатомічної системою підвіски, яка дозволяє підігнати рюкзак безпосередньо під вашу фігуру. Бічні стяжки дозволяють регулювати обсяг вантажної камери рюкзака, роблячи його тим самим більш зручним при транспортуванні. Нижні бічні кишені призначені для кріплення довгомірних предметів. Силові ремені оснащені металевими пряжками. Обсягом 130 л і вагою близько 3 кг. Коштує приблизно 2.000 руб.

Плюси:

- Анатомічна жорстка спинка

- Місткий

- Зручні бічні стяжки, ручки

- Непромокальне дно

- Недорогий

Мінуси:

- Пояс занадто м'який

- Немає можливості відрегулювати висоту

- Немає маленьких кишень під дрібні предмети

Точка зору:

Рюкзак при транспортуванні досить зручний за умови, що ЦТ (центр ваги) буде зміщений ближче до спини і трохи вище. З вантажем понад 40 кг, якщо невірно розмістити ЦТ, то наплічні лямки починають сильно тиснути і натирати. При високій вологості і дощовій погоді рюкзак промокає. Допоможе в такій ситуації спеціальний чохол. Силовий пояс не має додаткових кишень і вельми м'який, що не дозволяє його зафіксувати при затягуванні.По дизайну вельми хороший рюкзак. Досить популярний і зручний. Має нагрудні стяжки, регульований пояс, наважку для кріплення карабінів і устаткування. Оснащений чохлом для карти, виходом для питної системи. Рюкзак зі знімним плаваючим клапаном, відділенням для швидкого і зручного доступу до вмісту всередині рюкзака. Досить зручна підвіска, бічні стяжки, бічні кишені. Його обсяг становить 50 л. Важить трохи менше 2 кг. Коштує в межах 3.000 руб.

Плюси:

- Зручна щільна спинка

- Можливе регулювання рюкзака під себе

- Має можливість доступу до вмісту через донний відсік

- Міцний матеріал рюкзака

- Зносостійкий

- прийнятна ціна

Мінуси:

- Фурнітура дрібнувата

- Клапан неможливо відстебнути

Похожие страницы