Дружина хоче їхати до Туреччини

Дружина хоче їхати до Туреччини

Перед відправленням переконайтеся, що ваш автомобіль готовий до тривалої дорозі, розпеченому сонцем, підвищена вологість (часом) і іншим морським умовам. Бо ті місця де фарба пошкоджена і метал оголені дуже швидко починають іржавіти. Краще змінити всілякі прокладки і сальники, або взяти з собою запас, варто так само взяти запасний повітряний фільтр, лампочки для фар, масло. Загалом варто бути впевненим у надійності своєї машини.

- Бензин газ. Бензиновим авто проблем немає, по дороги до Чорного моря АЗС багато і «палених» практично не спостерігається. Але варто взяти з собою запасні каністри. Газовикам може виявитися важче, газозаправки не настільки часто зустрічаються на шляху і бувало виникали проблеми з газовим паливом.

- ДПС ... Варто відразу відкласти гроші на штрафи ... точніше на хабарі. Годуються тут ДПСовци як і скрізь, а швидше за все навіть прибутковіше. Багато «веселих» місць, де порушення, буквально, підстроєні охоронцями закону, варто дотримуватися розмітку. Саме на розмітці багато хто попадається на круглі суми. Так само варто бути вкрай уважним на гірських серпантинах. Заїзд на підлогу колеса за суцільну обошолся нам в 1 т.р.

- Маршрут. Правильно буде заздалегідь прокласти маршрут. Варто придбати атлас автошляхів, для більшої зручності можна придбати Автомобільний Навігатор. Так само в дорозі згодиться радіостанція, яку можна придбати на будь-якій трасі на базарчиках. Станція може виручити в багатьох ситуаціях будь те поломка або загубилися на місцевості.

- Спорядження. Варто взяти амуніцію, хоча б мінімум - намет, спальник, плитку, казанки, столові прилади.

- Живлення. З харчуванням в даний час проблем немає у автомандрівників, через кожні 40-60 км стоять кафе і бари. Варто обережніше ставиться до вибору страв - дорогі страви найчастіше не свіжі із за малого попиту, беремо що небудь простеньке і «ходове».

- Аптечка. Вкрай важливий гаджет в поїздці, адже подорожі без травм, простуд, подряпин і т.д. рідкісний випадок. Що брати в аптечку можна прочитати тут.

Похожие страницы