Температура повітря та води в ОАЕ

Корисні поради туристам

1. Для катання з більшості гірок потрібно маленький надувний круг, великий надувний круг потрібен тільки для однієї гірки (Сімейна гірка для 4 осіб). Але через великої кількості відпочиваючих цих «агрегатів» може не вистачити, тому не приваблювала великим колом, а цілеспрямовано полюємо за маленькими, які розбирають ще до початку відкриття гірок!

2. Якщо Ви не взяли з собою пляжний рушник, то його можна отримати вже на місці, прибувши в аквапарк. Застава за нього беруть 2 $ - 3 $. Гроші можна повернути тільки після того, як здасте рушники.

3. Якщо хочете максимально раціонально провести час, то починайте кататися з тих гірок, для яких потрібно маленьке коло, а вже потім ідіть на інші гірки, які пристосовані для покатушек на килимках або на великому колі. Чому саме так? Все впирається в кількість інвентарю, так от, як уже згадувалося раніше маленькі кола - дефіцит, великі кола і килимки - в надлишку.

4. Самі гірки відкриваються з 10:00 в той час, як сам аквапарк працює з 9:30 до 17:00

5. При самостійному «дикому» відвідуванні аквапарку. Вхідний квиток коштує 30 $ - дорослий, 25 $ - дитячий. Дітям до 6 років безкоштовно. Що входить у вартість:

обід (бургер, стакан Coca-Cola, картопля-фрі)
сейф (знаходиться при вході в аквапарк)
пляжні рушники (застава 2 $)
лежаки і місце біля басейну займаєте самостійно і вони надаються безкоштовно

За таким квитком Ви маєте право перебувати на території аквапарку і кататися на всіх вподобаних гірках з 09:30 до 17:00. Якщо захотілося пити, то в місцевому кафе можна купити бутильованої води або газованої води, а також, озброївшись стаканчиком, пити напої з автомата безкоштовно. Якщо раптом зголодніли і бургера явно не вистачило, то можна поїсти в ресторані, але вже платно. А якщо не афішувати свій статус «дикуна», то прибившись до зграї здичавілих туристів можна з ними перекусити зі шведського столу. Але це за умови, що в Єгипет Ви прибули за турпутівкою і на зап'ясті красується браслет від будь-якого готелю.

Щоб вже зовсім було добре, то з собою, крім того що було описано в таблицях, прихопіть бутильованої води. Повірте - знадобиться.

Джангл аквапарк Хургада6. Що стосується безпеки, пам'ятайте, що на кожному атракціоні існує ризик поранитися, подряпатися і забитися. З гірки Ви несете на шаленій швидкості і контролювати процес падіння практично неможливо. Майже напевно відіб'єте собі п'яту точку або спину, але благо це терпимо.

7. При спуску в темних тунелях-трубах або на відкритих гірках найкраще надягати водні окуляри, які захистять очі і дозволять споглядати все, що відбувається.

8. Ніколи не зводьте очей з маленьких дітей! Народу в цьому аквапарку завжди повно в будь-який час його роботи. У натовпі можна загубитися або попросту не встежити за дитиною під час купання або розваги на атракціонах.

9. Пам'ятайте, що в Єгипті дуже спекотне сонце, а завдяки освіжаючому вітерцю і купанню у воді, помітити годину пік обгорання на сонці практично неможливо, бо процесом вивчення і випробування гірок захоплюєшся на всі 100%. Тому, до того як поїхати в аквапарк мажемся максимально активним сонцезахисним кремом. Тим самим, вирішимо хоча б пів справи, бо ніхто не відміняв ефект сонячного удару ...

Похожие страницы