Аптечка в Єгипет або які ліки брати до Єгипту

Єгипет це не тільки привабливі екскурсії по пустелі, але і найголовніше - це Червоне море, що неймовірно чисте, прозоре й таке строкате від різноманіття різних форм, видів живих організмів, рослин, актиній, риб і ракоподібних, що насолодитися ним протягом каких- то там 7 - 10 днів просто нереально. Це час пролітає за лічені секунди! Але туристи, жадібні до морської екзотики, часто недооцінюють свої сили. Вони не замислюючись купують екстремальні екскурсії, наприклад дайвінг, а в результаті отримують більше негативу, ніж позитивних емоцій.

Під час морських екскурсій людини не звиклого до таких розваг, може сильно заколисати. Наслідки заколисування вкрай неприємні і, в буквальному сенсі цього слова, висмоктують з нещасного всі сили так, що у туриста буде лише одне бажання - скоріше відчути тверду землю під ногами. Тому, перш ніж ступити на корабель, випиваємо будь-який препарат від заколисування. Важливо приймати його саме до відправлення на морську екскурсію, оскільки в момент прояву заколисування велика частина цих препаратів не зможе вчасно подіяти і запобігти наслідкам.

Що стосується дайвінгу, то будьте обережні! Це не таке вже й легка справа особливо для новачків. Перше занурення найнебезпечніше, бо організм повинен витримати неабиякі навантаження і Ви самі ще не маєте досвіду перебування під водою. Завжди пам'ятайте про тиск води! Якщо у Вас є якісь проблеми з судинами (особливо з судинами в головному мозку), то краще відмовитися від цього заходу. Наслідки від занурення у кожної людини можуть бути різними, але часто виникає дискомфорт у вухах від неправильного, недостатнього продування, чи слідстві набрякання слухової труби чи внаслідок попадання води у вуха. Закладеність і біль у вухах можуть триває як кілька секунд, хвилин, годин так і кілька днів. Щоб пом'якшити неприємні відчуття використовуйте будь краплі при закладеності вух, краще якщо вони будуть ще й з знеболюючим ефектом. Також від різкого занурення у воду або швидкого спливання на поверхню в результаті різкої зміни тиску може різко і вкрай сильно захворіти голова. Робити так не в якому разі не можна!

Щоб якось узагальнити все вищесказане, пропонуємо перевірити зібрану нами аптечку в Єгипет за списком, який Ви побачите трохи нижче.

Похожие страницы